Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a párotoknak, ha...

Szólnátok a párotoknak, ha elkezdene hízni?

Figyelt kérdés
Mikor szólnátok? Pár kiló után vagy nagyon sok után csak? Nemet írjatok, légyszíves.
2010. jan. 7. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én ugy szeretem a páromat ahogy van. Most is télen felszedett 2-3 kg-t de én nem bánom. Vicceltem vele mikor megfogtam a kis uszogumiját és ö is nevetett. De amugy ö ugysem hizna el nagyon, hisz gyógyszert kell szednie minden nap (rákja volt) amiatt meg tilos neki többet hiznia mint 5 kg. Meg amugy is sportörült. :)

20/L

2010. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindent a szeretetre fogni. Nem szólók, mert szeretem. Elnézem, mert szeretem. Ez egy hamis felfogás. Éppen ezért kell szólnia a hozzá legközelebb állónak, mert tőle nem szabad, hogy zokon vegye. Kellene, hogy legyen egy embernek annyi hiúságának, hogy nem engedi el magát. Főleg egy katona! Akitől elvárható a slágfertigség. Arról nem is beszélve, hogy nyilván vannak kötelező erőnléti megmérettetések. Ott majd fújtat? Én már egyetlen kiló többletnél visszafogom magam.
2010. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ő azóta szedett fel, mióta velem van kb. 7 kilót, mert már nem edz minden nap. Mióta babánk van és több a munkája, nincs ideje annyit edzeni. Valahogy utalni fogok rá, hogy a kajával is vissza lehet a kilókat fogni. Egészségeseket főzök, de annyira szereti az édességet is...
2010. jan. 7. 20:38
 24/25 anonim ***** válasza:
76%

A teremtés koronái csak hadd hízzanak, viszont a nőkön egy deka súlyfelesleget meg ne lássak.

Micsoda dolog ez azt a hét meg a nyolcát.

2010. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem a súlyom eléggé ingadozik, 10 kilók ugrálnak le fel. Amikor felfelé megy persze én hamarabb észerveszem,mint a férjem, és megfigyeltem, hogy ő nem tudatosan, hanem tudattalanul jelzi, hogy híztam. Tehát olyanokat mondd, amit ő észre sem vesz, csak én látom, hogy esetleg azért mondja, mert észrevette, hogy híztam. Zavarni nem zavarja, csak pl. ráüt a fenekemre, megmarkolja, és mondja, hogy popsi. Ezt már megtanultam az évek során, hogy ezt akkor mondja, amikor hízok. Bár akkor én már régen tudom, hogy fogyózni kellene!:) Szóval mondja is meg nem is. Én nem szoktam neki szólni, ha pocakot ereszt. Annyit nem hízik, hogy zavarjon. Inkább őt zavarja, ha hízik, de akkor ő is nekiáll fogyózni.
2010. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!