Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok elkezdene kutakodni utánatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg Gyes-en vagyok itthon. Pici baba mellett van néhány szabad órám arra, hogy leüljek internetezni.

(Reggel 7kor mégsem állhatok neki porszívózni, mert 5 percen belül átkopogna valamelyik szomszéd. A mosással ugyanez a szituáció)

Nem csinálok semmi titoksat, néha játszom, az emaileket olvasgatom, recepteket keresgélek, meg vaterázom.

Tegnap valamelyik oldalon ahol böngésztem félrekattintottam, és bejött egy ismerkedős oldal. Egyszerűen bezártam, nem foglalkoztam vele. Este hazajött a vőlegényem, amíg pakolásztam és előkészültem a vacsorához, leült elolvasni az emailjeit. Kb 5-10 perc múlva dühösen kiront a konyhába, karomnál fogva bekísér a géphez, magyarázatot követel. Ugyanis az előzményeket böngészte, megtalálta azt a hivatkozást amire véletlenül rányomtam. Bevallotta, hogy több hete nézi minden este az előzményeket - persze ez nekem sohasem tűnt fel - és végre bizonyítékot talált arra, hogy ismerkedek a háta mögött.

Jelenleg "el vagyok tiltva" a géptől, csak akkor böngészhetek ha ő is itthon van. (Persze akkor ezer más dolgom van -amiben nem segít - így egy percem sincs ideülni).


Csak szerintem nagyon gáz ez az egész? Egy 34 éves "felnőtt" emberről beszélünk...

25N


2012. febr. 3. 07:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Minden rendben van a kapcsolatunkkal, legalábbis eddig azt hittem. A tegnapi veszekedés előtt kb 1 hónapja kaptunk össze utoljára. Soha nem adtam neki okot a féltékenykedésre, mielőtt terhes lettem egész nap dolgoztam. Talán 2 órával előbb értem haza, mint ő. Azalatt csináltam egy kis rendet meg összedobtam valami vacsit. Csak este volt kb 1 órám, hogy a gép elé üljek. Megnéztem az emailjeimet, kerestem másnapra vagy hétvégére valami receptet, ő is ideült kb 20-25 percre, majd kikapcsoltuk a számítógépet.


Arra gyanakszom hogy valamelyik "haverja" tömte tele a fejét... Az egyik férfi ismerősünk úgy járt, hogy amikor a felesége otthon volt a gyerekükkel, elkezdett ismerkedni, és kb 2 évig volt viszonya valakivel, mire lebukott, és a nő gyerekkel együtt lelépett.


Csak nem értem, 6 éve együtt vagyunk, ennyire bízik bennem?! :(



Mellesleg eszembe sem jutott, hogy az előzményeket törölni is lehet.

2012. febr. 3. 08:45
 12/21 anonim ***** válasza:
még annyit mondanék az egyik hozzá szólónak hogy persze nem szép a kutakodás és ha valaki elkezd kutakodni akkor az nem azt jelenti hogy ő kefélt félre vagy csinált bár mi ilyesmi dolgot is.itt vagyok én,én világ életemben hűséges voltam minden nőhöz és a mostani páromhoz is,még is úgy éreztem hogy valami nem stimmel és valamit tagad előttem,pedig nem mentem félre és még flörtölni sem flörtöltem,csak egyszerűen úgy éreztem valami nincs rendjén..én is gondolkodtam hogy utána nézek egy két dolognak,de aztán még sem kezdtem el kutakodni,hanem inkább megbeszéltük a dolgokat..hogy lett e volna okom kutakodni?nem tudom..valószínű igen,de nem akartam ezzel tönkre tenni a kapcsolatot és úgy gondoltam amiről nem tudok az nem fáj,pedig tudom hogy akkor volt valami takargatni valója.ezt az ember megérzi hogy valami nincs rendben és azért kezd el kutakodni,sok ilyen van és az esetek 90%ban kiderül hogy valami nem stimmel a dologban és megcsalták vagy ilyesmi dolog történt.
2012. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Semmiképp se hódolj be. ÜLJ LE ÉS GÉPEZZÉL, amikor az időd engedi. Én párom is bepróbálkozott ilyesmivel, hogy mert el vagyok tiltva barátnőmtől, mert neki nem tetszik valami. Csak azért is elmentem. Megmondtam neki, hogy azért, mert sajnos a gazdasági helyzet egy rakás F.S és nincs munka amivel lekössem magam nem fogok azért egész nap itthon ülni. Azóta nem szól ilyenekért.
2012. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"én is gondolkodtam hogy utána nézek egy két dolognak,de aztán még sem kezdtem el kutakodni,hanem inkább megbeszéltük a dolgokat.."


Hát ez az, másnak is talán megfordul a fejéban, de csak gondolat szintjén, de odáig nem fajul a dolog, hogy meg is tegye. Jól tetted, hogy nem engedtél a kísértésnek és inkább az egyenes beszédet választottad. A kérdező párja viszont nem így tett. És mi van, ha mondjuk indokoltnak érzi a kutakodást, de aztán kiderül, hogy nem volt semmi, akkor utána hogy érzi magát? Nincs lelkifurdalása, hogy meggyanusította a párját? És vajon ő bevallja utólag, hogy kutatott vagy eltitkolja?!? Mert innentől kezdve ő lesz az, akinek vaj van a fején! Egyébként ilyenkor szerintem nem nyugszik meg, ha már a fejébe vette, hogy őt megcsalják, akkor addig kutat, amíg nem talál valamit, ha nincs bizonyíték, akkor úgy van vele, hogy majd lesz, és keres tovább. Nem jó így élni egyik félnek sem.

2012. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
fejéban = fejében
2012. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

de hogyhogy le vagy tiltva? jelszót tett rá, vagy mi?

Úristen.

2012. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta, ha megtudja, hogy ide mertem ülni, balhé lesz. Igazából nem érdekel, hogy el vagyok tiltva. Beszéltem anyukámmal, ha gond van 10 perc alatt ideér, és gyerekkel együtt hazamegyek pár napra.
2012. febr. 3. 10:56
 18/21 anonim ***** válasza:
ne lágy láma, használd a "privát böngészés indítása" / új "inkognitó ablak" funkciót. Akkor nem marad utánad semmi nyom.
2012. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt inkognitóban nézegetem. De csak azért, mert leszedné a fejem, hogy a problémákat "kifecsegem".
2012. febr. 3. 12:35
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés:


Boldog vagy te emellett az ember mellett? Ha mélyen magadba nézel meg tudod mondani mik azok a tulajdonságai amiért vele vagy?

2012. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!