Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok elkezdene kutakodni utánatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg Gyes-en vagyok itthon. Pici baba mellett van néhány szabad órám arra, hogy leüljek internetezni.

(Reggel 7kor mégsem állhatok neki porszívózni, mert 5 percen belül átkopogna valamelyik szomszéd. A mosással ugyanez a szituáció)

Nem csinálok semmi titoksat, néha játszom, az emaileket olvasgatom, recepteket keresgélek, meg vaterázom.

Tegnap valamelyik oldalon ahol böngésztem félrekattintottam, és bejött egy ismerkedős oldal. Egyszerűen bezártam, nem foglalkoztam vele. Este hazajött a vőlegényem, amíg pakolásztam és előkészültem a vacsorához, leült elolvasni az emailjeit. Kb 5-10 perc múlva dühösen kiront a konyhába, karomnál fogva bekísér a géphez, magyarázatot követel. Ugyanis az előzményeket böngészte, megtalálta azt a hivatkozást amire véletlenül rányomtam. Bevallotta, hogy több hete nézi minden este az előzményeket - persze ez nekem sohasem tűnt fel - és végre bizonyítékot talált arra, hogy ismerkedek a háta mögött.

Jelenleg "el vagyok tiltva" a géptől, csak akkor böngészhetek ha ő is itthon van. (Persze akkor ezer más dolgom van -amiben nem segít - így egy percem sincs ideülni).


Csak szerintem nagyon gáz ez az egész? Egy 34 éves "felnőtt" emberről beszélünk...

25N


2012. febr. 3. 07:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem a karomnál fogva rángatna bárhova a párom, és megtiltana bármit is, azonnal otthagynám. Nem a kutyája vagy, basszus. Hogy lehet így bánni egy felnőtt emberrel, a saját párjával? Gyerekkel nehéz lépni, és nem szabad felelőtlennek lenni, de jól fontold meg, kell-e ez neked hosszú távon.

Csak azért írom ezt, mert apám is így kezdte, aztán szép lassan terrorban tartotta anyámat, és később minket is tesómmal. Még gimnazista koromban, negyedévesként is volt, hogy ha nem mentem haza hatra(!), pofon vert, és örülhettem, ha nem vert meg jobban. Anyám meg egy percet se késhetett munka után.

Na ne haragudj, nem vészmadár akarok lenni, csak ezek miatt én már annyit sem tűrnék, amennyit veled tett a párod.

23/N

2012. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!