Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti párotok is állandóan...

A ti párotok is állandóan okoskodik?

Figyelt kérdés

Állandóan azt hiszi, hogy mindent jobban tud. Olyan mintha kisebbségi komplexusa lenne és evvel próbálná kompenzálni. Én egyetemista vagyok, hamarosan meg van a diplomám, ő dolgozik és egy érettségije van.


És mikor alátámasztom érvekkel akkor csak mosolyog. Igazából aranyos, nem akarom bántani, meg abszolult nem buta, csak amihez nem ért azt nem tudom minek erőlteti...


Olyan dolgoknak is példáúl, hogy mondtam neki, hogy ebben az időben nem vasalom ki a hajam, mert ismerem, ahogy ráfújom a párát és ahogy a minusz 20ból átmegyek a plussz 30-ba akkor biztos begöndörödik. De hogy nekem nincs igazam, mert a kolleganői is kivasalják és úgy marad. Ilyenek, de lehet, hogy gyenge példa volt. De a főzésbe is bele-beleszólogat.

Más baj nincs, csak ezek a dolgok. Nem akarom hogy tényleg kevesebbnek érezze magát a kapcsolatban, mert utána szeretnék még egy egyetemet elbégezni és szemmel látható, hogy azért próbál okoskodni, mert kisebbségi komplexusa van.


2012. febr. 5. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az apósom okoskodik, és még csak nem is aranyos.
2012. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

abszolult? példáúl? Melyik egyetemre jársz te?



Szerintem amúgy ez nem okoskodás. Az én hajam például nem göndörödik be vasalás után, akármilyen az idő. Ennek és a főzésnek semmi köze az észhez, de amint látjuk, hiába lesz diplomád, te sem vagy a helyzet magaslatán.


Én úgy érzem, inkább te vagy az, aki felsőbbrendűnek tartja magát, még ha csak tudat alatt is.

2012. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem az okoskodó embereket:D A párom is és én is azok vagyunk, szóval átvitázzuk(nem veszekedjük, hanem vitázzuk) az életünket, szerintem jó így. Bár a párom ügyvéd. De ez a kisebbségi komplexusos elmélet nem rossz:D
2012. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

pécsi egyetemre járok


ez csak egy példa volt, de ha már a hajas dolgoknál maradunk, volt olyan is, hogy ciklámen csíkokat rakattam bele és mondtam hogy kéthetente újra kell festeni mert fakul, de a fodrászom is megmondta

természetesen erre is az volt a válasz, hogy ez marhaság, majd csak lenő, a hajfesték nem fakul csak úgy ki

(6 éve festetem a hajamat)


volt már hogy szénnésült a melegszendvics mert hiába mondtam neki, hogy 10 perc elég neki a felmelegedett sütőben, ő akkor is 20 percig akarta mert úgy látta máshol (hát persze, mert nem előmelegített sütőbe tette az illető, de hiába mondtam ezt neki)

2012. febr. 5. 18:54
 5/12 A kérdező kommentje:
vegyésznek tanulok, sajnos helyesírásból bevallom nem vagyok a toppon, soha nem is voltam :( diszlexia vizsgálatra meg nem mentem el
2012. febr. 5. 18:56
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

A férjem szerint én szoktam okoskodni, meg apu szerint anyu... én csak jobbat akarok...


De ha Te ennyire nem bírod most, mi lesz később...?! :-(

2012. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
59%

Ne haragudj kérdező de te se lehetsz valami intelligens.

Nem tudnál összefüggően és értelmesen fogalmazni?

2012. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ettől annyira kiborulva, ne értsétek félre, csak olyan furcsának találom.

nagyon szeretem őt, nem zavar, ha nincs a toppon minden témában mert a férfias dolgokhoz nagyon is ért, ügyesen vezet pl, ami rólam meg nem mondható el semmi formában

szóval alapjában véve ügyesebb és kreatívabb mint és, csak amihez végképp nem konyít, nem értem miért kell úgy csinálnia

mint a női dolgok, konyhai dolgok és olyanok amiket én tanulok főképp

2012. febr. 5. 19:02
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt ilyen pasim. Amíg szerelmes voltam, még az okosodását is imádtam, de miután elmúlt a szerelem, halálra idegesített. Csak egy nagyképű, tudálékos majomparádét láttam benne. Mondjuk az én exem tanult volt, egyetemet végzett, neki inkább leiskolázó volt a stílusa.
2012. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem olyan nagy okoskodás, szerintem bőven el lehet még viselni :)


Párom nővérének a pasija... na, ha szerinted ez okoskodás, akkor vele ne találkozz.

Mindenben megmondja a tutit, de ha te elmondod a véleményed, agresszívan hangoztatja hogy ő jobban ért hozzá.

Példának okáért mikor beteg lett anyós ölebe, ő megmondta, hogy az bizony nem beteg.

Én hiába mutattam neki a jeleket, áh, ő 15 éve tart kutyát, mi vagyok én a hülye 21 éves fejemmel...

Ha nem erősködöm apósnak hogy még aznap vigye a kutyát orvoshoz, elpusztult volna szegény eb.

Apósomnak, aki 50 éve vezet, elmagyarázta hogy kell vezetni!

Én személy szerint 5 percet nem bírok ki a társaságában :)


Viszont jó tanács, diplomában ne mérd az eszet.

Nekem nincs diplomám, anyósnak-apósnak, a baráti körben is többeknek van, de bizony alapvető dolgokban jobb vagyok náluk.

A legrosszabb, hogy ezen okok miatt általában pont engem nem hallgat meg senki (többek közt ezért ázik most szarrá a házunk, én anno megmondtam páromnak, apósnak hogy rosszul csinálják. Most hiába magyarázok a kapilláris ázásról, csak lesnek hogy az meg mi :))

2012. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!