Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti párotok is állandóan...

A ti párotok is állandóan okoskodik?

Figyelt kérdés

Állandóan azt hiszi, hogy mindent jobban tud. Olyan mintha kisebbségi komplexusa lenne és evvel próbálná kompenzálni. Én egyetemista vagyok, hamarosan meg van a diplomám, ő dolgozik és egy érettségije van.


És mikor alátámasztom érvekkel akkor csak mosolyog. Igazából aranyos, nem akarom bántani, meg abszolult nem buta, csak amihez nem ért azt nem tudom minek erőlteti...


Olyan dolgoknak is példáúl, hogy mondtam neki, hogy ebben az időben nem vasalom ki a hajam, mert ismerem, ahogy ráfújom a párát és ahogy a minusz 20ból átmegyek a plussz 30-ba akkor biztos begöndörödik. De hogy nekem nincs igazam, mert a kolleganői is kivasalják és úgy marad. Ilyenek, de lehet, hogy gyenge példa volt. De a főzésbe is bele-beleszólogat.

Más baj nincs, csak ezek a dolgok. Nem akarom hogy tényleg kevesebbnek érezze magát a kapcsolatban, mert utána szeretnék még egy egyetemet elbégezni és szemmel látható, hogy azért próbál okoskodni, mert kisebbségi komplexusa van.


2012. febr. 5. 18:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10-es

teljesen igazad van amúgy, nem én mérem diplomában

apunak sincsen érettségije sem de sokkal de sokkal több dologhoz ért mint anyukám kinek viszont van diplomája

Én személy szerint felnézek a páromra mert nagyon jó megoldókészsége van és tényleg okos.

Csak pont ő volt az aki megjegyezte nekem egyszer, hogy na, majd ha jobb helyen fogok dolgozni, biztos lecserélem egy okos diplomásra:S

Ezért gondoltam, hogy azért csinál ilyet, hogy csakazértis megmutassa, hogy nem buta és, hogy talán leplezi a kisebbségi komplexusát.

2012. febr. 5. 20:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze, így érthető, nem is bántásból mondtam, csak tapasztalat, hogy akinek diplomája van, az élből hülyének nézi azt, akinek nincs :)

Lehet hogy ez a helyzet, de lehet szimplán csak ilyen természete is... bár ha másoknál nem viselkedik így, neked lehet igazad :)

2012. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!