Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Katara névhez?

Mit szóltok a Katara névhez?

Figyelt kérdés
Ázsiai név(az utolsó légidomár című rajzfilmben halhattátok), ha lesz egyszer lányom lehet hogy ezt a nevet adnám neki. Nektek tettszik? Mit gondoltok róla?

2012. febr. 18. 22:43
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Utána néztem a névnek, kiderült hogy ez egy spanyol szó, a catara vízesést jelent(ezzel utaltak arra hogy víz idomár a lány a sorozatban). Emellett még utalás a katana japán kard, és a katara egy indiai fegyverre ( [link] ). Habár írták a neten hogy ázsiába tényleg adnak ilyen nevet gyerekeknek, sőt amerikában is de nagyon ritka. Nekem még mindig nagyon tetszik. Sőt most még jobban. Eddig sok negatív vélemény jött róla(ami nem baj persze). Ti mit gondoltok róla?
2012. febr. 18. 22:44
 2/39 Nagilum válasza:
84%
Lehet, hogy neked most nagyon tetszik. (amúgy tényleg tök jó film) De lehet, hogy a lányodnak nem fog... Ne keserítsd meg szegényke sorsát. :)
2012. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
45%
Mély hangrendű név, lánynak nem való SZVSZ
2012. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Katarakta-szürkehályog. Bár, ha nem lesz olyan osztálytársa, aki valahogy ezzel a szóval kapcsolatba került, akkor lehet, hogy nem fogják hályognak csúfolni:)
2012. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%

Tamara, Mária, Zsuzsa stb. Mély hangrendű női nevek. Khm.


Hogy mi tetszik neked a Katara szón nem tudom, de nem kellene kiszúrni szegény gyerekkel. Nekem (is) ez a véleményem. De sejtésem szerint még magad is az vagy, így remélem el fog múlni ez nálad.

2012. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
54%

Olyan ronda név, hogy az hihetetlen!

A legrondább, mind közül, amit itt eddig felvetettek.

Borzalmas!

2012. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
75%
Morgós hangzású.
2012. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
67%
Mély hangrendű még az Anna, Olga, Tamara, Márta, Nóra, stb. :)
2012. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszik és sohasem adnék olyan nevet a gyerekemnek amiből legalább 20 van a városban... Mindig is a különleges nevek tetszettek. És most lefognak pontozni azok akiknek más a vélemények, már előre látom-.-'
2012. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: Felpontoztalak, de csak azért, mert nem a divatot követed. De hogy a kérdésnél maradjak: nekem az a legfőbb bajom, hogy ez nem név. Ezzel az erővel lehetne a majd a kiscsaj zokni, körző, aszfaltrajzverseny stb.
2012. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!