Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik írjátok, hogy...

Nők, akik írjátok, hogy háztartás beliek maradnátok, maradtok mert a férjetek jól keres. Kérdés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem-minden rossz szándék nélkül- hogy a jól keres alatt mit értettek? És mekkora házat kell ebből az összegből fent tartanotok, autót stb. ?
2012. febr. 8. 15:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%

Én egyelőre csak feltételes módban tudok beszélni, mivel még egyetemista vagyok és nem szeretnék/nem tudok elköltözni itthonról, amíg le nem diplomázok és állást nem találok.

Nem szívesen lennék háztartásbeli, nem ezért tanultam ennyi évet. Akkor sem ha a párom mellett az én fizetésem eltörpülne, abszolút elhanyagolható lenne. Szeretem a "szakmámat", szeretnék benne dolgozni is. :)

A szüleimmel kb 280 ezerből élünk meg 4-en egy 5 szobás családi házban. Nem élünk nagylábon, de ez még éppen elég ahhoz, hogy kifizessünk mindent amit kell és ne kelljen hitelből tanulnunk a testvéremmel. Félretenni túl sokat nem tudnak a szüleim, illetve ha egyikőjük állása megszűnne, akkor igencsak megszorulnánk sajnos. Ahogy látom a kommenteket tényleg elég relatív, hogy kinek mi a sok. Szerintem pl. ha egy családban egy személy keres 500 ezret, az már elég sok, sőt...

Lényeg a lényeg én csak addig lennék háztartásbeli, amíg a gyerekekkel otthon kell majd lennem, utána mennék vissza dolgozni, mert én így tudom teljesnek elképzelni az életemet!

2012. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

átlag olyan 500ezer(igazából nem tudom,mert változó),55nm-es albérletben élünk 3-an,autónk van és használjuk is rendszeresen.

Én szeretek itthon lenni,de ha a gyerek nagyobb lesz valószínűleg kitalálok valamit,h mit dolgoznék szívesen,de szerencsém van,nem kényszerből kell majd munkát keresnem.

Annak,aki nem tudja elképzelni,h lehet albérletben tervezni,egyrészt az,amit már írtak előttem,h nincs röghöz kötés,másrészt van megtakarítás,és nincs semmilyen hitel...Hát így..

2012. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

én menni akarok vissza dolgozni....

ámuldozok ám hogy átlag 500 e???

hát mi kb 200e-ből élünk 3-an. igaz nincs hitelünk, de nagyon nem tudunk félretenni....

2012. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Bocsi,de tényleg irdatlan sok a havi 500e fizetés 1 főnek,itt kiderül:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Alapvetően a kérdés azokhoz szólt,akik nagy valószínűséggel nem átlag fizetésekből élnek...Miért vagytok ennyire fennakadva?

Valóban sok 500e,de itt olyan anyukák válaszoltak,akik pont emiatt tehetik meg,h otthon maradnak,mert elég egy fizetés a családi kasszába,a kérdés hozzájuk szólt.

Nyilván ahol netto 130-at keres az apa,ott nem kérdés,sajna vissza KELL menni anyukának is dolgozni.

2012. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok irigy,de 500ezer ft nem sok??Úristen most ebben a hónapban 10!!!ezer ft-unk van arra,hogy főzzek.Gyesen vagyok.Páromnak leállása volt januárban éppen 1 hetet dolgozott és 21000 ft-ot kap.Szerintetek ez mire elég?Most nem tudok a turiból 300 ft-os ruhát venni a gyereknek:(Mielőtt azt mondjátok miért vállaltunk gyereket,előtte sem és azóta sem volt ilyen rossz helyzetünk,csak most.AMúgy kb 150ezerből élünk meg.
2012. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
2.2 millió forintot keres havonta,de megörűlnék ha itthon kéne maradnom!!!
2012. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ketten elunk a ferjemmel, csak o dolgozik. Fix fizetese nincs vagyis van 150ezer+telefon+benzinkoltsegter. de ket havonta jutalekot kap atlag 8-12-15ezer eurot. En szivesen dolgoznek de a ferjem nem orulne neki. Alberletben lakunk mert meg nem tudjuk hol szeretnenk elni. Ket autonk van hitelunk nincs.
2012. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!