Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik írjátok, hogy...

Nők, akik írjátok, hogy háztartás beliek maradnátok, maradtok mert a férjetek jól keres. Kérdés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem-minden rossz szándék nélkül- hogy a jól keres alatt mit értettek? És mekkora házat kell ebből az összegből fent tartanotok, autót stb. ?
2012. febr. 8. 15:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Én nem azért vagyok háztartásbeli mert a férjem jól keres, hanem kényszerből. Elég nagy házat tarunk fenn, de abból csak egy kis részében lakunk, és 1 autó is van, de nem nagyon használjuk.
2012. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Én nem maradnék semmi pénzért háztartásbeli, de anyagilag megtehetnénk. Több százezres nagyságrendű fizetésre kell gondolni, házunk nincs, béreljük (200 m2). 2 autó, 4 gyerek, macska, nyaralás.
2012. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

800+50 cafeteria+telefon+BKV-bérlet/hó (+nekem 92 GYED)


Még csak 29nm-en élünk, de sokat teszünk félre, hogy költözni tudjunk. A rezsi hitellel együtt kb 70e. Autó hitelmentes, de csak ritkán használjuk (bevásárolni vagy rokonokhoz menni).

Mindketten szegény családból származunk, nem szórjuk a pénzt. Viszont a kaján nem spórolunk, egészséges dolgokat veszünk.

2012. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

Kollégám 500ezret keres nettóban,felesége otthon,200m2-es családi házat tart fenn,kocsit a cég adja.

Fut bőven nyaralásra,mindenre

2012. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Párom jól keres, másfél millió havonta. Külföldön dolgozik, ott is éltünk 4 évig.

Én pedig egy szintén külföldi cég leányvállalatánál dolgoztam havi 220ért. Most GYED-en vagyok "itthon" a lányunkkal.

Ha betölti az 1 évet, akkor pedig hazaköltözöm és havonta 2× nagyobb időre (max. 4-5 nap) idejövünk a nagyszülők miatt.

Egyébként tervezzük, hogy a szüleinket is kiköltöztetjük. Csak kérdés, hogy hogyan fogadják majd a tervünket :))

2012. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

De jó nektek, hogy ennyit kerestek!Ezt minden hátsó szándék nélkül írom!Néha én is elgondolkozom azon, milyen lenne ennyi pénzből élni.Mi szülőknél tetőteret építettük be, tehát egybe is vagyunk, meg nem is.Van két babánk, velük vagyok itthon.Havi összjövedelmünk 180ezer forint.De ezt is be lehet osztani, ha az ember nagyon odafigyel.

Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésre, de tényleg nem vagyok irigy.Minden jót mindenkinek (és sok-sok pénzt) :)

2012. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Az lemaradt: és ti, kedves Kérdező? Nálatok hogy van? :-)
2012. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Átlag kereset mindkét részről. Az eddigi válaszok közül úgy látom,hogy a másfél mill. fizetés a legtöbb. Ennyiből már nyílván megteheti a nő,hogy otthon marad, de az 500 ezer ft-os fizetés véleményem szerint nem olyan sok, főleg ha hitel is van mellette. Persze relatív a gazdagság és pont emiatt is tettem fel a kérdést, mert érdekel,hogy kinek mi a sok.:)
2012. febr. 8. 15:52
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Úristen!

Nálunk 200ezer a havi bevétel(férjem fizetése)meg persze a Gyes ,de nem találok munkát sajnos így addig kényszerből itthon vagyok,de szívesen dolgoznék.

Egyébként az ismerősi körünkben nagyon jó fizetése van a férjemnek.Ti hol laktok akiknek milliós a havi bér?

2012. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
3. vagyok, mi Pesten élünk
2012. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!