Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el nagyanyámnak...

Hogy mondjam el nagyanyámnak hogy rühhelem?

Figyelt kérdés
Mindig leszíd, és utálom. Hogy mondjam meg neki hogy utálom, borzalmasan gyülölöm.

2012. jan. 26. 13:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem kellene leszidnia... Csak van valami oka? Arra nem gondoltál, hogy jót akar neked?
2012. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne, ha simán csak nem állnál vele szóba? :) Egyébként elmúltál már 12? :D
2012. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mama. rühellek.
2012. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Kifejtenéd?

Engem is mindig leszidott a nagyim,mert rossz gyerek voltam,mégis annyira szerettem hogy el sem tudom mondani.

Szóval ez nem indok.Mit tettél amiért kivívtad nagyid dorgáló szavait?

2012. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindig kell kimondani, amit érzünk.
2012. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
de egyenesen rühhellem. Utálom. Hétvégn leégetett a pasim előtt aki átjött. nyíg ha elmegyek diszkóba...16 vagyok, ne parancsolgasson már...utállom
2012. jan. 26. 13:44
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg adsz okot a szidásra, nem gondolod? Ha esetleg tisztelettel fordulnál felé, nem feleselnél vissza, és a diszkó, meg a barátod mellett más dolgokkal is foglalkoznál (pölö tanulás, házimunka), lehet, h egyből jobb lenne a helyzet.

Ja, még vmi 16 évesen lehet, h nagynak érzed magad, de gyakorlatilag gyerek vagy, így nem kéne azon csodálkozni, h egy felnőtt "parancsolgat" neked.

2012. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

16 vagy, de nem felnőtt. Majd akkor leszel felnőtt, ha már teljesen önálló leszel, de legalább betöltöd a 18-at!

Hallgass szépen a nagymamádra és a DISZKÓBÓL tessék időben hazamenni és nem hullarészegen!

Üdv.: Verocs.

23/N

2012. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki.

Gondolom bölcsebb, okosabb, mint te, de te tudod.

2012. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 bánomisén ***** válasza:
96%

Szerintem, ha már ilyen fontos hírt akarsz közölni a nagymamáddal, akkor azt ne írásban tedd, mert nem fogja tudni elolvasni.

Ha annyira felnőttnek érzed magad 16 éves kamasz létedre, akkor először tanulj meg helyesen írni, aztán meg helyesen értékelni magad, a helyed a világban, a jelenlegi jogaidat és kötelességeidet, aztán máris nem fogod annyira utálni a nagyit.

2012. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!