Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el nagyanyámnak...

Hogy mondjam el nagyanyámnak hogy rühhelem?

Figyelt kérdés
Mindig leszíd, és utálom. Hogy mondjam meg neki hogy utálom, borzalmasan gyülölöm.

2012. jan. 26. 13:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Szegény nagymamád...

Nem tudom mivel égetett le a barátod előtt, de szerintem Ő ezt nem érezte.

Mellesleg elég tahó dolog egy idős embernek ilyet mondani, ha nem kedveled, akkor kerüld el.


De a hozzászólásod színvonalából eléggé úgy tűnik, hogy a probléma inkább Veled van!

Amúgy meg azzal, hogy nem szereti, ha discoba jársz csak jót akar Neked. Szomorú, hogy így mersz beszélni róla, a szüleid megtaníthattak volna kicsit az illemre és a viselkedés alapjaira.


L/23

2012. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
nemrég elküldtem má a rákba is...de csak nyomul, ellenőriz. Minden fiatal berug és bulizik...egy héten töbször is, én mért nem tehetem meg? tán egy ostoba vén miatt? nanemm.
2012. jan. 26. 13:54
 13/25 bánomisén ***** válasza:
95%
Szegény nagymamád, a helyében nem törődnék veled, hagynám, hogy úgy tedd tönkre az életed és magad, ahogy akarod. Inkább köszönd meg neki, hogy a saját ostobaságaidtól meg akar védeni. Szerintem nem érdemled meg, de én nem is vagyok a nagymamád, hála istennek.
2012. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

Gratulálok ahhoz, hogy 16 évesen annyi az értelmi színvonalad, hogy szegény nagyidat elküldöd a rákba. Ez még rgy tízévestől is gyerekes, hát még egy ilyen "felelősségteljes" "felnőtt" embertől.


Remélem, érzed az iróniát, ha egyáltalán tudod, mi az, bár valószínűleg tanulni nem szoktál, már csak a szókincsedből, meg a helyesírásodból ítéve sem :D


Nem, kicsikém, nem minden fiatal issza le magát hetente többször, mint az albán szamár, az értelmesebbje nem teszi, de hát azok közt neked sajna nem jutott hely. :P

Nem baj, igyál, hányjál, feküdj bele, aztán majd a szép bizonyítványoddal elmehetsz vécépucolónak, az való neked.

2012. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%

Mert egy tiszteletlen liba vagy aki nem tiszteli az idősebbeket, és te is csapódsz az aktuális pofátlan nemzedékhez!


Lehet lepontozni.


19/L

2012. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%
Ez a kérdés tuti kamu! Nagyon rájátszik a "kiscsaj".
2012. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%

3. válaszoló hozzászólása: "Mama. rühellek."

Hogy ezen én mennyit nevettem:D:D:D

2012. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem olvastam el a válaszokat csak belenéztem.

Kérdező, nem ismerlek titeket és a helyzetedet sem, így nem tudom eldönteni, hogy ki a hibás.


Tudjátok nem mindenkinek van normális nagyanyja/nagyapja. Az én nagyapám 6 éves koromban meghalt, annyira nem is ismertem, a másik nagyapámmal egy évben vagy 5x találkozok, az egyik nagyanyámat soha nem is láttam (anyukám sem). A másik nagyanyám KATASZTRÓFA! Ezzel egy napot kibírni...a kórházban az orvosok is már hülyét kapnak tőle. Agresszív, idegbajos, hisztis, kényes fúú..nem is tudok mit mondani. Amikor kórházban volt akkor is azt írták a lapjára, hogy "Nem tud alkalmazkodni". Nincsenek barátai, mindenki menekül előle, nem nagyon szeretik az emberek de erről csak ő tehet. Mindent megadunk neki (egy házban élünk) semmit nem kell fizetni csak a kajáját. Ennyi. Ki van nyalva a segge és semmi nem jó neki.

Szóval ne ítéljétek el a kérdezőt, nem ismeritek ti sem a helyzetét.

2012. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

soha nem mondanék ilyet egy idős embernek, még ha így is érezném...

és ha majd neked mond ilyet az unokád?

Gondolkozz már!

Nekem is van, hogy az agyamra mennek a nagyszüleim, na olyankor egy darabig nem találkozom velük, vagy, ha mondanak valamit egyik fülemen be, másikon ki...

na de ilyet...

2012. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

Aztabüdösmindenségit, de szívesen bevernék Neked egy akkorát, hogy a földről kanalazod össze azt setét agyadat. Taknyos, buta, tiszteletlen, xaros kölyök vagy, nem felnőtt. Kussolj és add meg a nagymamádnak a kijáró tiszteletet.


Amúgy a szüleidnek is gratulálok, hulladékot neveltek. Szép munka. Legalább a nagyi próbál rád figyelni, ha már ők telibe xarnak.


23/l

2012. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!