Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, hogy egy 22 éves fiú ennyire "finnyás"?

Figyelt kérdés
Családomnak egyik fiú tagja az étkezéssel kapcsolatosan nagyon kiborító. Az előző napi zsemlét nem eszi meg, a déli maradékból már később nem eszik, leönti a paradicsomos halkonzerv levét a szemétbe, vizet még szerintem nem ivott, baromfinak csak a mellét eszi meg. Ez csak egy töredék ami hirtelen eszembe jutott.
2012. jan. 24. 09:31
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is csóró vagyok,itthon is előfordul,hogy be kell osztani a kaját.Sőt,előfordul,hogy anyám apám ízlése szerint főz,magyarul szétsózza az ételt ehetetlenné,tele van a pörkölt csimbókos akármikkel,amitől undorodok és még sorolhatnám.Ilyenkor én vagy nem eszek semmit,vagy főzők magamra.Ennyi.És...ugyanolyan finnyás vagyok,mint amilyen mindig is voltam,ugyanúgy nem eszem meg a paradicsomos káposztát, stb.Sőt,lehet,hogy még finnyásabb is lettem.Magyarul:nem eszek meg minden moslékot,amit elém tesznek.Bár nem tudom,milyen éhezni,de akik már tudják,hogy milyen,azok miért kívánják ezt másoknak?Ezt nem értem.Jobb az,ha másnak is rossz,nemcsak nekik?
2012. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!