Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, hogy egy 22 éves fiú ennyire "finnyás"?

Figyelt kérdés
Családomnak egyik fiú tagja az étkezéssel kapcsolatosan nagyon kiborító. Az előző napi zsemlét nem eszi meg, a déli maradékból már később nem eszik, leönti a paradicsomos halkonzerv levét a szemétbe, vizet még szerintem nem ivott, baromfinak csak a mellét eszi meg. Ez csak egy töredék ami hirtelen eszembe jutott.
2012. jan. 24. 09:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%
A párom sem eszi meg a másnapos zsemlét. Nagy kaland. Emellett nem szereti a gombát, nem eszik meg mindenféle csokit, sok kólát iszik, rizs helyett a burgonyát preferálja, ja és nincs oda a sóskáért sem. Hatalmas katasztrófa. Nálam a menüsor nem csak friss zsemléből és kólából áll. A burgonyát is tudom neki vagy 20 féle módon variálni csak köretként. Ha gombás a töltelék, helyettesítem mással. Mert szeretem és szerintem megérdemli, hogy ennyit megtegyek érte. Nem gondolom, hogy ez olyan nagy tragédia lenne.
2012. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%

Én is jártam már így,hogy 2 gyerek kunyerált az utcán,hogy napok óta nem ettek,éhesek.A húgommal megsajnáltuk őket,és bementünk a pékségbe.Vettünk egy csomó péksüteményt,szendvicset,üdítőt,dobozos teát.Sőt még csokit is vettünk,gondolva,hogy ritkán van része ilyenben.Elhihetitek,hogy nem kevés pénzt hagytunk a pénztárnál.Amikor átakartuk adni,a 8 éves kisfiú elhúzta a száját majd azt mondta.." Ti aztán jó nagy hülyék vagytok.Miért nem lehetett inkább a pénzt odaadni?? Na ezt a szart egyétek ki,és adjátok a lét.." Mindezt végig káromkodva..Gondolhatod milyen ciki volt..


A kérdésre válaszolva.Azért ilyen finnyásak az emberek mert gyerekkorukban megengedték nekik..

Nekem is vannak ilyen rigolyáim.

PL: -

-nem eszem meg azt a banánt ami már kezd barnulni.Csakis (ahogy a párom mondja) zölden eszem a banánt.

- olyan kenyeret nem eszek amit lefagyasztottak.

2012. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%

"Én direkt azokat tenném eléje, amiket nem szeret. A táplálkozás mégsem lehet kívánság műsor. Aztán eldöntheti: eszik, vagy éhen marad."


Kedves #6!

Honnan ez a szűk látókörű, rosszindulatú hozzáállás?

Neked miért lenne jobb, ha árthatsz???

2012. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy valamit nem szeret az ember, pl. gomba, káposzta stb. vagy ha finnyáskodik, s nem eszi meg azt a kaját, ami ebédre volt, vagy másnap a zsömlét. Van különbség a kettő között.

Az elsővel semmi gond nincs, mindenkinél van olyan kaja, amit nem bír megenni(nálam is), de azért nem fogom kidobni az előző napi kaját, zsemlét. Nem állok olyan jól anyagilag, hogy pocsékoljam az ételt.

2012. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást. Azt eltudom fogadni, hogy van amit jobban szeretek, van amit kevésbé, de azt, hogy a paradicsomos halkonzervről leszedjem a paradicsomot meg hasonlók azt már nehezen. Akkor egyszerűen a halat sem enném meg, mert az is paradicsomos, ez tényleg finnyázás.
2012. jan. 24. 11:03
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt olyan, hogy kunyerált a roma asszonyság tőlem, hogy adjak neki pénzt, mert nincs neki kenyérre való, és nem tud enni adni az unokáinak, én meg megsajnáltam és oda akartam neki adni a péksüteményeket, meg gyümölcsöt, ami a táskámban volt, és nem fogadta el, mondván, hogy neki pénz kell.
2012. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%

Én leöntöm a az olajos halról az olajat

A kenyér héját,és sarkát kidobom,mert azt nem eszem meg

ha valami zöldség vagy gyümölcs kezd barnulni,vagy kezd foltos lenni,már nem eszem meg.

A görögdinnyéből előbb kiszedem az összes magot,és csak utána eszem meg a dinnyét.

ha 1 szem cseresznyébe találok kukacot,akkor összes megy a kukába,már nem eszem meg..


Hát én meg ilyen vagyok...és??? Én dolgozom meg a pénzemért..

2012. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Aki volt katona az nem válogat annyira, ott nem a minőség volt a fontos, hanem a mennyiség.
2012. jan. 24. 11:21
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


Aki volt katona az nem válogat annyira, ott nem a minőség volt a fontos, hanem a mennyiség.


Na ez sem igaz.

A férjem 2 évet volt katona (neki még ennyi volt a kötelező katonaság)

Mégis ma ő a család legfinnyásabb,legválogatósabb embere.

2012. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
És? Én is így eszem. Kinek ártok ezzel? Zsemlét annyit veszek, amennyit biztosan meg is fogok enni, a paradicsomos halkonzerv levét én is leöntöm, mert nem szeretem, és csak csirkét vagy pulykát eszem, annak is csak a mellét, néha a combját. De nem más főz rám, nem pazarlok, csak veszem a fáradtságot, hogy lemenjek mindennap a boltba a friss kenyérért/zsemléért, mert miért egyem meg az előző napit, ha van friss is? Nem hiszem, hogy gond lenne azzal, aki finnyásabb egy kicsit a többieknél.
2012. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!