Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, hogy egy 22 éves fiú ennyire "finnyás"?

Figyelt kérdés
Családomnak egyik fiú tagja az étkezéssel kapcsolatosan nagyon kiborító. Az előző napi zsemlét nem eszi meg, a déli maradékból már később nem eszik, leönti a paradicsomos halkonzerv levét a szemétbe, vizet még szerintem nem ivott, baromfinak csak a mellét eszi meg. Ez csak egy töredék ami hirtelen eszembe jutott.
2012. jan. 24. 09:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van egy felnőtt ismerősöm aki kb. ugyan ilyen és egyszer beszélgettem vele erről, mert nagyon kíváncsi voltam. Azt állítja, hogy már egészen pici gyerekként is nagyon kevés dolog volt amit hajlandó volt megenni, pedig állítólag mindent megpróbáltak a szülei. Nehéz elképzelni, de lehet, hogy tényleg vannak ilyen emberek. Mert amúgy tök megbízható az ismerősöm, nem hinném, hogy hazudott ilyesmiben.
2012. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Jajj,ilyenek az en hugom es öcsem,telyesen kikeszitenek az evessel,ivassal.Ami csokit pl. nem ismernek,v. olcsobb nem Milka meg sem akarjak kostolni,meg ha masik nincs is, es epp csokit akarnak,meg szaz ilyen pelda mint a te csaladtagod ........
2012. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

És mi a kérdés? Ahány ember, annyi rigolya, annyi ízlés.

Én is finnyás vagyok, mert világ életemben elég volt egy reccsenés a számban, hogy valami porcogósra harapjak, hogy azonnal abbahagyjam az evést. De nem nyafogásból, szabályos undor fogott el, azért. A kérdésben szereplő kicsit túlzásba viszi, hogy az előző napi zsömlét nem eszi meg, hiszen néha az puhább, mint a friss, morzsikálós. A halkonzerv olaját vagy paradicsomos trutyiját én a szemét helyett, hogy ne legyen büdös, a csapba szoktam önteni és leküldeni egy kis mosogatószerrel. A víz nemivás viszont egészségtelen! Ha kólázik, pláne.

Csirkemell: én is jobb szeretem, mert sokkal soványabb, zsírtalanabb és maceramentesebb, mint a comb vagy a szárny. Mondjuk grillcsirkét megeszünk, de ha húst veszünk, akkor mi is a mellehusit preferáljuk.

Összegzés: nem kiborító, talán kicsit túlzott, de ha megkeresi a rávalót, lelke rajta.

2012. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%

Az ilyenek kéne csórén éljenek legalább fél éven át. Megtudnák milyen az, amikor azt kell enni ami van, s nem azt, amit ők akarnak.

Mások mit meg nem adnának ha minden nap tudnának enni másnapos kaját, ezek meg disznókodnak az étellel.

Ám szerintem ez valahol, igen nagy mértékben a szülő hibája.

2012. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

"Az ilyenek kéne csórén éljenek legalább fél éven át. Megtudnák milyen az, amikor azt kell enni ami van, s nem azt, amit ők akarnak. "


Ez aztán az intelligens sziporka...

2012. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
20%
Én direkt azokat tenném eléje, amiket nem szeret. A táplálkozás mégsem lehet kívánság műsor. Aztán eldöntheti: eszik, vagy éhen marad.
2012. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

én is szörnyen finnyás vagyok, amióta az eszemet tudom. vannak ételek, amelyektól szabályosan undor fog el, és lenyelni sem tudom őket, ez nem tudom miért van így nálam, mert a családban senki sem ilyen, ők mindent megesznek.

amit én nem eszek meg: főzelékek, töltött káposzta, székelykáposzta, a káposzta bármely formája, tök, karalábé, zöldbab, hagyma, disznóhús, a hús bőrkéje, kolbász, hurka, máj, kocsonya, madártej...

azok a kaják, amiket megeszek, abból is csak bizonyos fajtájú, vagy márkájú az ami ízlik.

2012. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

#5

Tudod, qvára haragszok az emberekre!

Ahelyett, hogy a másnapos kaját kidobják, ha már nem eszik meg, mert "nem megy le a torkukon", adnák oda valami éhező gyereknek, van elég az utcákon, vagy éhező kisállatnak!

Oké, megértem, nem eszi meg, de akkor se dobja ki a kukába meg a lefolyóba!!!

Ha tudnád mit jelent éhezni, akkor megértenéd a felháborodásom.

2012. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Párom is régebben ilyen volt. Tegnapi kenyeret nem evett, csak csirkemell és karaj. Ő otthon nem is akart megkóstolni semmit. Csirkecombra rá sem nézett. De nálunk voltak jobbnál jobb kaják és hosszú idő után elkezdte megenni. Pedig anyukám csinált neki külön a családi összejöveteleken. Mióta külön élünk és reggel esetleg nincs kedve korábban kelni hogy hozzon kenyeret akkor jó a tegnapi is. Szóval majd ez a pasi is változik valamennyit talán
2012. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%

Az éhezőkről meg annyit hogy van egy a szomszédban( vagyis van nyugdíja de a pia fontosabb) mikor apukám vitt át neki egy csomó mindent kidobta a kutyának hogy ő nincs rászorulva. Mikor vitt neki a testvére ruhákat azokat is kidobálta.

És több ismerősömmel volt már olyan hogy hajléktalan kért kajára pénzt és a kedves ismerős vett kaját a boltban , erre a hajléktalan kidobta mert neki pénz kell. ( ez elég volt gyakori Pécsen)

2012. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!