Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Mit tegyek, hogy a párom ne sértődjön meg minden apróságon?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, de az utóbbi időben egyre jobban kell figyeljek, mit mondok neki, mert még egy ártatlan vicc miatt is képes napokig elzárkózni előlem..

Apróságok miatt képes utána napokig "büntetni" azzal, hogy nem akar találkozni, nem keres, ha felhivom csak félszavakkal válaszol.. természetesen ő sem tökéletes, nagyon sokszor megbántott már, de szerinte mindegyiknek megvolt az oka és megérdemeltem..

Nem tudom mit tehetnék, nagyon igyekszem, hogy ne mondjak semmi olyat, amiből kihozhat vmi bántót, de ma már a legapróbb kis viccen is megsértődött.


2011. dec. 30. 21:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen típust, ha megkérdik, mi a baja, azt mondja, semmi. Semmi, mert tul.képpen nem a másikkal van baja, hanem saját magával, de azt nagyon nehéz beismernie, ezért a másikra hárítja.
2011. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont!
2011. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
18%
Mintha a nők nem ilyenek lennének! Mi a bajod? Semmi! Aztán durca, nem szeretlek stb. holott szereti a másikat csak nem tud vagy már nem akar megnyílni a társának.
2011. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ne térj el a témától. Tudom, hogy ez sérti a férfibecsületed, de most ne kavarj zűrzavart.
2011. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

TÖKÉLETES INDOKOT keres arra mindig, hogy távolt tarthassa magát tőled. Okot keres, megsértődik és akkor van pár nap nyugi.


Szerintem ellaposodtatok.

2011. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Röhögd ki. Én olyat röhögnék rajta..... bele a képébe. Aztán szerteszét sértődhetné magát felőlem.
2011. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
köszönöm Mindenkinek! Nekem is megfordult már a fejemben, hogy ezzel csak indokot keres arra, hogy szakítsunk. 2 héttel ezelőtt egy hasonló kis apróság miatt is kiakadt és megmondtam neki kerek perec, hogy inkább békén hagyom tényleg, mert ez így nem működik, tönkretesz idegileg, de erre hárított, hogy ő nem akar elveszíteni, csak én vagyok a bunko mindig...:S
2011. dec. 31. 12:31
 28/30 A kérdező kommentje:
és igen, ha megkérdezem tőle, hogy mi a baja, mindig csak "semmi, hagyjuk, mindegy, leszarom.."
2011. dec. 31. 12:32
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem kakancs a hátára
2011. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Egyszerüen csak vannak ilyen hisztigépek.

Az unokatestvérem párja is ilyen. 6 éve vannak együtt és nem telik el olyan nap, hogy a pasinak ne lennének folyton "hiszti rohamai". Azért is képes megsértődni, hogy a tasak gyufa miért nem az asztalon, hanem a szekrényen van.

Szerintemaz ilyen idegbeteg pasikat jobb messziről kerülni, mert soha az életben nem lesznek igazi férfiak.

(PERSZE VANNAK ILYEN NŐK IS).

2012. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!