Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Mit tegyek, hogy a párom ne sértődjön meg minden apróságon?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, de az utóbbi időben egyre jobban kell figyeljek, mit mondok neki, mert még egy ártatlan vicc miatt is képes napokig elzárkózni előlem..

Apróságok miatt képes utána napokig "büntetni" azzal, hogy nem akar találkozni, nem keres, ha felhivom csak félszavakkal válaszol.. természetesen ő sem tökéletes, nagyon sokszor megbántott már, de szerinte mindegyiknek megvolt az oka és megérdemeltem..

Nem tudom mit tehetnék, nagyon igyekszem, hogy ne mondjak semmi olyat, amiből kihozhat vmi bántót, de ma már a legapróbb kis viccen is megsértődött.


2011. dec. 30. 21:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ki a nő, ki a férfi?
2011. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
én vagyok a nő (20), a barátom pedig (30)
2011. dec. 30. 21:52
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolod ezzel az emberrel a kapcsolatod? Mert hosszú távon sérülni fogsz, ez biztos. Frusztrált leszel az állandó "büntetéstől".
2011. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura a pasi, úgy látszik nincs humorérzéke sem. Az még elmegy, hogy "érzékeny a lelke", de hogy téged megsérthet, és még észre sem veszi az már önzőség.

Én biztos nem bírnék ilyen merev pasival együtt lenni, aki a viccet is sértésnek veszi és ha mondasz neki valamit akkor hisztizik és besértődik napokig? Szerintem ez nagyon gáz!


Amúgy mikkel szoktad "sértegetni"? Csak hogy tudjuk milyen kaliberü...

2011. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

tudom, nagyon nehéz, próbálom kiengesztelni mindig, de egyre kevésbé értékeli..

tegnap megleptem egy vacsorával elmentünk moziba nálam aludt, ma délelőtt pedig beszélgettünk egy filmről, viccesen megjegyeztem, hogy milyen joképű benne a főszereplő, ezután fogta magát hazament és estig nem is vette fel ha hívtam..

2011. dec. 30. 21:59
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is mondhattad volna, hogy te vagy a nő, a barátod meg a kislány.

Mindig durcás hercegnő módra viselkedett?


Szerintem nem kellene ezt erőltetni. Te mondassz valamit, ő a parányi önbizalma miatt levágja a hisztit, ezzel átveszi az irányítást a kapcsolatban.

Mert valószínűleg az életben semmi hatalma sincs. Így feletted uralkodhat.

2011. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy 30 éves létére úgy viselkedik, mint egy 14 éves kisfiú, akitől anyuci elvette a cigarettát...


EZ neked férfi?

2011. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek akik minden megtudnak sértődni, amit mondasz nekik. Igazából szerintem semmit nem lehet velük kezdeni, vagy elfogadod hogy ők ilyenek vagy továbblépsz, mert az ilyeneket nem tudod kibírni, elviselni, amikor igazságtalanul megsértődnek rajtad...


Én is ismerek egy pasit akivel nem jártam de együtt laktam vele és bármi apróságot mondtam neki megsértőtött rajta de pl olyanokon, hogy mondtam hogy most már ki kéne hivni a vizvezeték szerelőt mert ereszt a csap. És ő megsértődött azon hogy szóltam neki, holott az ő feladata lett volna kihivni mert ő volt a főbérlő...


Nos én az ilyeneket nem birom türelemmel

2011. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, nem a te hibád. Játszmázik, így próbál manipulálni és irányítani téged. Sajnos elég szomorú, mert szeretni csak szabadon lehet.

Olvassatok együtt Feldmár András írásokat (a neten is van), beszélgessetek róla, hátha megvilágosodik. Ha nem, akkor sajna nem tehetsz semmit, vége lesz.

2011. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Pont ezért fura, mert pár hónappal ezelőtt nem volt ilyen.. úgy október óta kezdett ilyen "érzékennyé" válni.

Pár hete szintén valami apróságon sértődött meg, hagytam 1 napig, hátha túlteszi magát rajta, majd másnap írtam neki, hogy meghivnám valahova, de csak annyit válaszolt, hogy annak jobban örülne, ha békénhagynám.


Ugyanakkor ha nem keresem ilyenkor az csak olaj a tűzre, és én is rosszul érzem magam, mert szeretem..

2011. dec. 30. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!