Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a párom...

Mit csináljak, ha a párom minden apróságon kiakad?

Figyelt kérdés

Ha szívószállal iszom az üdítőt, ha alváskor zoknit viselek, ha kinézek az ablakon.


Annyira idegesít hogy minden apróság miatt belémköt.


2010. dec. 10. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy flúgos, vagy nem szeret már. Ez a 2 variáció lehetséges. Vagy 30 éve együtt vagytok.
2010. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Fogadd szeretettel es mosolyogva! Tudom, hogy megfogsz lepodni, de probald ki!
2010. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az együtt élés! :) Kezdetben idegesít egymás fura szokásai,majd szép lassan elfogadjátok,s idővel majd az lesz fura a párodnak,ha zokni nélkül alszol, vagy ha szívószál nélkül iszod az üdítőt! :)
2010. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

neeem, az együttélés nem ilyen. mi 9 éve élünk együtt, de egyáltalán nem idegesítenek a párom szokásai!

nem becsül téged a párod, az fix. hogy ennek az-e az oka, hogy nem szeret már vagy unatkozik vagy pontosan mi, azt nehéz kitalálni így ismeretlenül.

2010. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy élünk együtt ahogy ti gondoljátok. Én még a szüleimmel lakom, és itt alszunk együtt.
2010. dec. 10. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:06


Nincs igazad! Nálunk kezdetben igen is furcsa volt egymás hülyeségeit megszokni. A párom nem hajlandó, csak velem együtt enni. Ha én nem ettem egy egész napot,addig ő sem evett. És a ráadás,hogy pofátlanul belezabál a tányéromba, ez engem nagyon idegesített, mert ha valaki hozzá nyúl a kajámhoz,nekem az már nem kell. Aztán megszoktam,s mint a mondókában,egy tányérból eszünk. Ettől még szeretem őt,s nem untam meg egyáltalán. Ő nehezen viselte, hogy én lazán besétálok zuhanyozni,amíg ő kakil, és fordítva. Most már tök jókat beszélgetünk,és röhögünk egymáson. Imádjuk egymást, de el kellett telni egy évnek ahhoz, hogy megszokjuk egymás rigolyáit.Komolyan mondom, rendesen furcsa, ha étterembe visz, ott külön tányérból kell enni!

2010. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16:14

Tehat mivel meg nem egyutt eltek, akkor nem szabad mosolyogni, mivel En azt gondoltam, hogy mar a Ferjed.

Most meg az elejen vagytok, igy nem kell elfogadni azt a szokasat, ami Teged idegesit, hanem ezt kozlod Vele, s kered, hogy valtoztasson ezen, mert Teged igy zavar!

Nem szabad megengedni azt, ami Neked nem tetszik, mivel ez amikor mar komolyabbra fordul a kapcsolat es netan hazassag is lesz ebbol, akkor mar komoly problemakat fognak jelenteni. Tehat most az elejen kell ezekre odafigyelni, es rendezni.

Egyebkent eleg gyerekesen viselkedik a parod, mivel ezek a Te szokasaid, de nehogy mar azert kritizaljon, hogy hogyan alszol, vagy megszabja azt, hogy mikor nezel ki az ablakon pl. Szoktasd le errol!

2010. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!