Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minek kell esküvői ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell esküvői ruhában esküdni? Amikor olyan kényelmetlen meg minden. Szivesebben lennék egy kosztümben de perszeezen kiakad mindenki 100 fős lagzinál

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez hülyeség, hogy kell! Ki milyet szeretne, olyat vegyen fel! Tök mindegy,hogy hány fős lagzi lesz! Egyébként nem mindegyik ruha kényelmetlen. Az enyém nagy volt, de tök jó volt viselni!
2011. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem próbálj meg, vagy 100-at. ebből tutira találsz olyat, amiben jól érzed majd magadat. Nem mind kényelmetlen:)
2011. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem kötelező, olyan ruhában mész oda, amilyenben jól esik... akkor sem fognak kidobni, ha mackóruhát viselsz! :D

A kedves násznéppel pedig ne törődj, először is neked kell jól érezned magad, és utánad nekik, hiszen ez a te napod.

(Ezt pont tegnap dörgöltem anyósom orra alá, aki képtelen felfogni hogy gyűlölöm a mulatós zenét, szerinte meg azt szereti a násznép, úgyhogy muszáj... :))

2011. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Hülyeség hogy kényelmetlen, olyat kell választani ami kényelmes, van ám olyan is. Amíg nem nézel körül addig nem is fogod tudni, fel kell hozzá próbálni. Nem kell hatalmas abroncsos, habos babos ruhában férjhez menni.
2011. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha neked nem tetszenek legyél kosztümben, de én azért megpróbálnék párat. Én nem ítélnélek el, bár számomra is furcsa lenne egy nagy esküvőn, lagzin a kosztümös ara...

Amúgy vannak empire ruhák is, azok aztán tuti nem kényelmetlenek: [link] [link]

És vannak rövid menyasszonyi ruhák: [link] [link] [link]

Vagy valami egyszerűbb fazon: [link]


Szerintem egyáltalán nem kényelmetlenek, gyönyörűek (már amelyik), én még igazi fűzőt is húznék alá (van is, és nem érzem kényelmetlennek [link] ), és a nagy abroncsos a legszebb számomra, pl. [link] . Mi lett volna veled 100-150 éve...napi szinten nehezebb, nagyobb, vastagabb ruhába jártak...és szívesebben járnék olyan ruhákban, mint farmerba, meg rövid szoknyába.

2011. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Válassz egy fehér estélyit akkor. Ezzel letudod a "kötelező" kört, hogy hosszú és fehér, de nincs fűző és abroncs...
2011. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyának se volt se fűzője, se abroncsa, de szerintem mégis nagyon szép ruha volt rajta. De szerintem egy esküvőre azért a fehér szín és a hosszú szoknya mindenképp alap.
2011. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretnék ilyen ruhában esküdni, mert ha tehetném, mindennap ilyen ruhákban járkálnék, hihetetlen érzés számomra benne lenni, szerintem nem fogom tudni levenni az esküvőmön éjfél után :D:D

DE egyáltalán nem kötelező, mindenkinek más az ízlése, tojjál rá, hogy ki mit gondol!! És sok boldogságot :)

2011. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én saját esküvőmön senkinek sem engedném,hogy beleszóljon,hogy miben legyek. Mondjuk szerintem is sok szebb ruha van,mint a kosztüm, de neked kell eldöntened. Mondjuk számomra a kosztüm sem épp a kényelmes kategória. A helyedben valami "egyszerűbb" menyasszonyi ruhát választanék, mondjuk ami nem abroncsos. Vannak ilyenekből is nagyon szépek és ezek még szerintem a kosztümnél is kényelmesebbek, lehet bennük nyugodtan ülni és mozogni,táncolni is és még jobban is mutatnak. Ráadásul senki se szólhat érte,mert menyasszonyi ruha :)


Ilyesmikre gondolok:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kell. :)


Nekem egy csinos fehér-arany hímzett kosztümöm volt. Október elején esküdtünk. Senki nem szólt semmit :)

2011. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!