Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minek kell esküvői ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell esküvői ruhában esküdni? Amikor olyan kényelmetlen meg minden. Szivesebben lennék egy kosztümben de perszeezen kiakad mindenki 100 fős lagzinál

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én csak nagymamámra való tekintettel nem leszek farmerban és kockás ingben. Ha már az nem lehet, koktélruhát választanék, de ahhoz meg vastag a lábam. Úgyhogy valami egyszerű, szép alkalmi ruhát fogok választani. Nem kosztümöt , mert attól frászt kapok. Nehéz ügy, de még van időm :)

Szerintem ne a többiek véleményét vedd alapul, maximum maradj kompromisszumkész, de ne áldozd be magad mások akaratának meg a hagyományoknak!

2011. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Látom mindenki jól le lett pontozva, sajnálom, pedig szerintem hasznosak voltak a válaszok.


Nem kell, nem kötelező, ez a te/ti döntésetek, nem néznélek ki, valószínűleg tisztában lennék vele, ha már ott vagyok a lagzin, hogy a te személyiségedhez ez sokkal jobban passzol...

Viszont szerintem egy kosztüm semmivel sem kényelmesebb egy menyasszonyi ruhánál, és hidd el vannak 'kényelmes' hosszú, abroncsos, fűzős menyasszonyi ruhák is. Számomra teljesen alap dolog, hogy ha más nem is, de földig érő legyen a ruha (ha abroncs, fűző, kevés díszítés nincs is hozzá) és a menyecske ruha is.

Én a helyedben, bár nagyon úgy látom már döntöttél, azért körülnéznék, ha nem is abroncsos-fűzős kategóriában, vannak nagyon szép empire ( [link] ), vagy abroncs és fűző nélküli ruhák, már linkeltek is párat (15:12,19:35), szerintem sokkal elegánsabbak, menyasszonyosabbak, mint egy kosztüm.

Nekem egyébként a nem abroncsos kategóriából ez a ruha tetszik: [link]

Egyébként rajongok a 19. századi divatért, sokat foglalkozok divattörténettel, és sokkal szívesebb járnék 19:16-hoz, és 15:12-es válaszolókhoz hasonlóan 150-160 évvel ezelőtti divat szerinti nagy krinolinos, fűzős, igazán nőies ruhákba, de a századelő sima földig érő szoknyájával, vagy empire ruhákkal is megelégednék [link] , a nők a 20. század második felében elfelejtettek elegánsak, nőiesek, nem "magamutogatóak" lenni.

2011. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!