Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Mit tegyek, hogy a párom ne sértődjön meg minden apróságon?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, de az utóbbi időben egyre jobban kell figyeljek, mit mondok neki, mert még egy ártatlan vicc miatt is képes napokig elzárkózni előlem..

Apróságok miatt képes utána napokig "büntetni" azzal, hogy nem akar találkozni, nem keres, ha felhivom csak félszavakkal válaszol.. természetesen ő sem tökéletes, nagyon sokszor megbántott már, de szerinte mindegyiknek megvolt az oka és megérdemeltem..

Nem tudom mit tehetnék, nagyon igyekszem, hogy ne mondjak semmi olyat, amiből kihozhat vmi bántót, de ma már a legapróbb kis viccen is megsértődött.


2011. dec. 30. 21:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd békén ha ezt akarja. De többet nem keresném, az biztos, bárhogy is fáj.
2011. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
igen, én is úgy érzem, megérdemelné, ha tényleg békén hagynám, de egyszerűen nem tudom megtenni, annyira szeretem mint senki mást, és még bűntudatot is kelt bennem azzal, hogy én vagyok a gonosz vele.
2011. dec. 30. 22:18
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek is abbahagyják a hisztit, ha nem látják eredményét.
2011. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Mibe, hogy október óta szakítani szeretne, de nincs gerince hozzá?
2011. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Hát...te tudod, mennyire tudsz önmagad lenni ebben a kapcsolatban...
2011. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakítani akar, és azért sértődik meg mindenen, hogy hát ha ezzel le is tudhatja a szakítást.
2011. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%
Mi van ha csak elfoglalt, és a gondjai kötik le, és amiatt feszült?
2011. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem kéne lelkiismeret furdalást okoznia annak, akit állítólag szeret.
2011. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Azt mondta hogy hagyjad békén és ennek ellenére még rajta csüngsz???

Hiába szereted te, ő gerinctelen módon nem meri nyíltan megmondani hogy vége, de sajnos nem szeret, ezért viselkedik így! Valójában nem jelentesz neki sajnos semmit! Szerintem dobd! Ha szereted akkor is!

hosszú távon úgy is tönkretesz, vagy megcsal, elhagy, ha talál egy másik lányt.

29N

2011. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg beszéljétek meg! Bármi is van, jogod van tudni a viselkedésének az okát.
2011. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!