Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki élettársnak lenni?

Ciki élettársnak lenni?

Figyelt kérdés
Azon túl,hogy az élettárs az,akit nem tartanak annyira,hogy elvegyék,már maga a szó is kiborít.A kékfényben mindig az élettárs öli meg italozás után az élettársát:D
2011. dec. 16. 21:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ha az egyik akarja akkor igen megalázó,de ha mindketten igy döntöttek,hogy nem kell a papír,akkor nem maglázó.Ne kelljen már mindenkinek templomba rohannia,lakodalamat csapni,mások kedvért,ha ők nem igénylik.
2011. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Értem már, pontosan mire gondolsz! (Korábban már válaszoltam) Teljesen igazad van...én sem tudnám elképzelni, hogy évekig együtt éljünk, úgy, hogy a kapcsolatunk nem megy semerre. Igaz, mindenkinek joga eldönteni mit akar, de az én értékítéletemben furcsa, ha valaki csak együtt él, mikor 2 tanúval kell csak megejteni egy aláírást a házassághoz. Szó sincs kötelező lakodalomról...

23N

2011. dec. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Na végre valaki!Szerintem sokan azért maradnak egy ilyen kapcsolatban,mert félnek a magánytól,meg nem tudnának egyedül kijönni a pénzből.
2011. dec. 19. 09:23
 24/31 anonim ***** válasza:
Látom, hiába írok bármit. Igazából az fáj, hogy emberek az alapján ítélnek meg másokat, hogy élettárs vagy feleség.
2011. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
53%

Na ugye!

(22-es válasz, és kérdező utána levő kommentje)

Akkor mégsem vagyok egyedül azzal, hogy így gondolom!

Végülis nem véletlen házasodnak az emberek évszádazok óta, különféle kulturákban, színte minden ember vágya, hogy az emberrel akit szeret, egy életre elkötelezze magát és fordítva is elvárhassa ezt! Ha nem, akkor a ciki ;) - :(

2011. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Lemaradt egy z betű a végén! "Akkor aZ ciki..."

Minden jót mindenkinek, végülis úgy él mindenki ahogy jól esik ;)

2011. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
nem ciki, egyáltalán, de én inkább házasságpárti vagyok. Elfogadnám, ha a párom nem akarna elvenni, de mindig úgy érezném, hogy valami hiányzik a kapcsolatomból.
2011. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Biztos fáj nekik hogy az a sok élettárs bolodogabb mint ők a nagy házasságukban ahol társas magányban élnek,mondom ezt feleségként,de látom hogy miylen házasságok vannak,hát annál minden jobb...
2011. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó válasz hülyeség.
2011. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem hülyeség,nem mindegy ki hogy él,vagy ennyien unatkoznak,vagy enyien irigyek...Sajnos ha sapkát veszel fel abba kötnek bele ha nem veszel abba,miközben igazábol kutya közük nincs hozzá,csak mindig könnyeb másokat pocskondiázni vájkálni az életükben,lecikizni mindent ami nekik épp nem tetszik,mint hogy a saját területükön takarítanának,és magukkal foglakoznának.Ezért tart itt az ország,sajnos sok az unatkozó ember aki ráér ilyenekkel fogalakozni.
2011. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!