Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg így...

Szerintetek ez tényleg így szokott lenni?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap beszélgettünk anyukámmal. Azt mondta, hogy ha az ember elkövet élete folyamán valami oltári nagy baromságot(tudatosan, és abban a pillanatban élvezve), akkor úgy is eljön a pillanat, amikor azt nagyon meg fogj bánni.

Szerintetek ez így van? Esetleg volt már valami, amit te is csak később bántál meg?


2011. dec. 5. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy nagyon gagy számitógép tápot, na azt megbántam
2011. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ööö...köszi, de nem igazán erre gondoltam. :D

Inkább életbeli döntések, vagy hasonló "komolyabb" dolgok.

2011. dec. 5. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát csináltam régen, de nem bántam meg, hanem szégyenlem. Még jó, hogy kevesen tudják és feledésbe merült. Ezek nem nagy dolgok csak már így idősebb ésszel máshogy látom. Alkohol hatása alatti baromságok.
2011. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Alkohol hatása alatti baromságok."


A kérdező azt írta, "tudatosan". Alkohol azért ezt befolyásolja.


Nézd, statisztikailag lehetetlen, hogy minden buta, de élvezetes dolgot később megbánunk. Lehet, hogy valakinek pont az a pillanat változtatott mindent jóvá az életében.


Szerintem ezt inkább azok mondják, akik félnek spontán, gondolkodás nélkül belevágni a dolgokba. Ezért inkább azzal nyugtatgatják magukat, hogy úgy is meg lesz a böjtje.

2011. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Különben mi alapján nevezhetnéd baromságnak?
2011. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem én, de nekem ez egy picit akkor is furcsa. Annyi "hülyeséget" csinál az ember, és valahol tudja, hogy nem jól dönt. Mert valahol tudnia kell, nem? De akkor minek csinálja? Ááá, kicsi vagyok én még ehhez! :D
2011. dec. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!