Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki élettársnak lenni?

Ciki élettársnak lenni?

Figyelt kérdés
Azon túl,hogy az élettárs az,akit nem tartanak annyira,hogy elvegyék,már maga a szó is kiborít.A kékfényben mindig az élettárs öli meg italozás után az élettársát:D
2011. dec. 16. 21:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
8 éve élettárs vagyok és még élek. Sőt, még verni sem szokott az élettársam.
2011. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Ha magad választod, vagyis magatok választjátok, akkor nem:)
2011. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
43%
A férj is megöli a nejét ha bebasz*k,és előtte már tervezte...Amúgy az élettárs nem ciki,ciki szeretőnek lenni,na én azokat nézem le,és nem kell a boldogsághoz fehér ruha meg nagy lakodalom,semmire nem bíztosíték,ugyanugy elhagyhat férjként mint élletársként,előzőben könnyeben,de sokan a feleségeiken is úgy lépnek át,mint egy darab szaron...
2011. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
33%
Én szégyellném,ha arra sem méltatnának, hogy elvegyenek, de más esetében nem tartom ezt cikinek, csak a saját magaméban lenne az.
2011. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Élettárs vagyok, és van egy 3 éves gyerekünk is. Ciki? Nem hiszem...tudod vannak olyanok, akiknek nem a papír számít.
2011. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
Ha én lennék az, nekem ciki lenne. Másokat nem nézek le miatta. Én nem bírnék így élni, inkább lennék egyedül, mint hogy ne vállaljon fel a párom hivatalosan, mint hogy ne lennénk házasok.
2011. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
47%

miért lenne ciki szeretni valakit és együttélni vele? a legtöbb ember ma együtt él esküvő előtt is, tehát majdnem minden házas eredetileg élettársként kezdte... ha beszól rád valaki, hogy „téged nem tartanak annyira, hogy elvegyenek”, szólj vissza, hogy „te annyira félsz az elhagyástól, hogy papíron is magadhoz akartad láncolni?” :D


maga a szó, hogy élettárs, nekem azért idegen kicsit, mert tényleg csak c*gányokra mondják a hírekben, magyar ember azt mondja, hogy barátom/barátnőm, párom, vagy férj/feleség (akkor is, ha papíron nem az). ebből mondjuk a barát(nő) pár év együttélés után már fura szerintem.

2011. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem azért az nevetséges és egyben rohadtul megalázó, ha valaki férjnek hívja az élettársát, de közben csak egy papírnak tartja a házasságot.

Akkor ne mondja,hogy csak papír, hanem mondja ki, hogy neki fontos,de ez így röhej.

2011. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem ciki. Mi élettársak vagyunk a párommal, és nem érzem, hogy bármi másképp lenne, ha összeházasodnánk. Ezer és egy dolgot csinálunk, nem is merül fel a kérdés, csak ha néha feljövök ide. Talán majd egyszer ha baromi sok időnk lesz, összeházasodunk, végül is oly mindegy.
2011. dec. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes, hogy egy párkapcsolatban egyáltalán cikinek lehet hívni valamit. Semmi nem az. A lényeg szerintem az, hogy jól megértsék egymást az emberek. A hűség már a párkapcsolat elején kialakul, a szerelem idővel szeretetté és megbecsüléssé alakul, az egymással való élet pedig élettársként és házaspárként is ugyanaz. Én az együttélést becsülöm az emberekben, nem azt hogy férje vagy felesége van. És tisztelem a házaspárokat is, ahogy az élettársi kapcsolatban élőket is. Nálam ez nem "ciki" vagy "nem ciki" téma. Ha jól sejtem az élettárs szó, amúgy is csak hivatalos berkekben merül fel. Hiszen ha valaki 3 éve együtt él valakivel, akkor a baráti társaságban nem úgy mutatja be , hogy :ez az élettársam, hanem valóban, barátom, párom, kedvesem.

Nem érzem, hogy nem tartanak annyiba hogy elvegyenek. Én sem hoztam szóba max annyira a házasságot, hogy majd egyszer. aztán még mindig csak együtt élünk. De úgy mint egy házaspár.

2011. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!