Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem tudok öngyilko...

Vajon miért nem tudok öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés

Nincs semmi örömöm az életben, lelki fájdalmaim vannak.

Öngyilkos lennék, de amikor odáig jutok ,hogy meg akarom tenni akkor jön egy érzés ,hogy az életemnek van értelme pedig tudom ,hogy nincs.


De lehet ,hogy csak simán gyáva vagyok megtenni.


2011. dec. 1. 22:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tegnap is a sínek mellett áldogáltam ,hogy majd ha jön a vonat akkor ráfekszek a sínre.
2011. dec. 1. 22:04
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudod, hogy amikor azt mondod magadnak, hogy az életednek nincs értelme, az nem igaz. Örülj neki és hagyj fel az öngyilkos gondolatokkal.
2011. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Egyszerűen gyáva vagy, ezért inkább a GYIK-on sajnáltatod magad.
2011. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

pedig van értelme! mert itt van rögtön az: Vajon miért nem tudok öngyilkos lenni? -és még nagyon sok kérdés, amihez a világ megismerésében kell elmélyülni, hogy megközelítsd a választ.

Olyan érdekes ez az egész, az ember el is felejti a lelkifájdalmait.

2011. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudat alatt tudod, hogy nincs igazad, és igenis van értelme az életednek! Isten megvéd, mert még tervei vannak Veled!
2011. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha sajnáltatni akarnám magam, akkor azt írtam volna le ,hogy miért akarok öngyilkos lenni.
2011. dec. 1. 22:10
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Vagy gyáva vagy, vagy pedig még nem jutottál el teljesen a mélypontra. Korod, nemed?
2011. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
21/F
2011. dec. 1. 22:12
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden elmúlik egyszer a jó is és a rossz is.
2011. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg elmebeteg vagy!elmondok egy rövid történetet neked.ami fontos ahhoz h. szebbnek lásd a világot és az életed!egy hónapja sajnos nagy tragédia történt a családomba.5é éves drága kicsi unokaöcsém elment az anygalkákhoz.5 éves volt csak érted?nem tudott még cipőt kötni sem nem járt iskolába.....alig várta h. kiessen az első foga!beteg volt de nem látszott rajta semmi.nagyon hirtelen történt.azt hittem h bele rokkanok a fájdalomba.ma az apósom került be a korházba ugyan azzal a betegséggel.voltam bennt nála és láttam h gépekre van kötve.az orvosok azt se tudják mit csináljanak......van 2 gyönyörű unokája akiknek fontos.Én tudom h Ő még élni szeretne.......Te meg lennél olyan idióta hogy eldobnád az életedet????normális vagy?ne haragudj de az ilyenekért nem kár.más élne még vígan te meg ledobod az életed!szánalmas vagy!gondolkozz már el magadon!!!
2011. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!