Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem tudok öngyilko...

Vajon miért nem tudok öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés

Nincs semmi örömöm az életben, lelki fájdalmaim vannak.

Öngyilkos lennék, de amikor odáig jutok ,hogy meg akarom tenni akkor jön egy érzés ,hogy az életemnek van értelme pedig tudom ,hogy nincs.


De lehet ,hogy csak simán gyáva vagyok megtenni.


2011. dec. 1. 22:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Pszichiátert próbáld meg. Elküld terápiára, meg ad gyógyszert
2011. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
70%
ne csinálj butaságot....egy cipőben jártam veled, a család...a barátok...stb! Szörnyű életem volt...de mikor öngyilkos akartam lenni....nem bírtam megtenni! Rá pár hónapja megismertem életem szerelmét! És most boldog feleség vagyok! Ne tégy butaságot...na még miért harcolnod! Figyelj....ha szeretnél beszélgetni valakivel, nyugodtan írj nekem üzenetet! És nem azért nem teszed meg, mert gyáva vagy, épp fordítva...a gyáva ember lesz öngyilkos! Írj nyugodtan...:)
2011. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Egy önző paraszt vagy. Hogy miért? Mert lesz@rod hogy ha te megölöd magad akkor mi lesz a családdal, hány rokonnak fogsz szenvedést okozni.

Ha megteszed akkor gyilkos is leszel. Hogy miért? Nézz rá anyukádra/apukádra! Ha tényleg megteszed amit tervezel akkor megölöd a gyereküket! Fogd fel így ha máshogy nem megy!

2011. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Tarts ki, legyen türelmed kivárni, hogy eljöjjön a jobb idő. Csak erre gondolj, hogy jönni fog, Téged is megtalál, kár lenne elszalasztani. Addig pedig, még ha rosszabb napok is jönnek, tarts ki! Jutalmad az lesz, hogy egy napon örülsz majd az életnek. Hidd el sokan voltunk hasonló cipőben, és garantálom, minden változik. Még akkor is, ha nem teszel érte semmit. Ha teszel is, és akarsz is változni, hamarabb jön...
2011. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudsz, mert nem vagy gyáva és önző.

Bátor vagy és ki fogod kerülni az élet apró kis kátyúit. Igen, néha gödörnek látszanak, aztán pár nap múlva már el is felejted őket. Így van ez, hidd el!

2011. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 1. 22:47
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem igazából nem is akarsz öngyilkos lenni, hanem fel szeretnéd hívni magadra a figyelmet, hogy "hahó én is itt vagyok ám". Ugyanis, ha annyira meg akarnád tenni akkor már rég nem élnél. Szóval fel a fejjel, barátkozz, csináld azt amit szeretsz, ezt a baromságot meg minél előbb felejtsd el.

Sok sikert! :)

19L

2011. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát elég kemény válaszokat kaptál. Godnolom nem hatott meg a történet!! Mármint bírom az iyleneket, én nagyon sjanálom az öt éves unokaöcsit, és igazán megérdemelte volna, hgoy éljen, tényleg!! DE nem fogják meg érteni, hogy neked ettől függetlenül mi zajlik le a fejedben és a lelkedben, hogy nem csettintésre megy az, hogy te most élni akarj.

Valószínűleg gyáva vagy megtenni igen, hiszen a halál egy nagyon ijesztő dolog, mert nem tudjuk, mi van am ásik oldalon, meg a lelked legmélyén ott motoszkál, hogy de mi van, ha valaki megmentene mégis, és ha megölöd magad, akkor esélyt sem hagytál.. Legalábbis én így gondolom saját magammal kapcsolatban, akkor is ha nehéz bevallani (Még magam előtt is)

Az nem motiválna esetleg, hogy az legyen az életed értelme, hogy mások életét jobbá tedd? Önkéntes munka stb... Bár akkor megint ott van az, hgoy "és akkor velem ki foglalkozik?" :(

2011. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mert működik az életösztön.

Én nem vagyok depressziós, de szerintem sincs sok értelme az életnek. El van lehetetlenítva az ország által az, hogy éljünk. Nincsenek valós célok, mert mindig beüt valami... Párom mellettem van, és a barátaim is mellettem vannak.

Amúgy ha már megszülettél, akkor éljél. Tényleg vannak jó dolgok az életben: pl.: most esik a hó:) Én imádom. Vagy a barátaid, családod, tesód, ha van... stb

2011. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

hát 21évesen elég nagy hülyeség lenne... majd ha 50-60-70 stb évesen is ugyanígy gondolod, azt mondom, TALÁN megértem (de akkor sem)

még egy csomó minden jó dolog történhet veled.

2011. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!