Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a páromat,...

Hogy állítsam le a páromat, hogy ne szabályozzon?

Figyelt kérdés

Először is: aktívan munkát keresek.

A párom folyamatosan dobálja rám a lelkiismeret furdalást, ahelyett hogy bíztatna. ez hagyján.

megtiltotta, hogy más városban keressek munkát, mert nem akar távkapcsolatot, akkor vége.

Ezek után, meg felhívtak, hogy lenne egy munka nekem másik városban elég magas fizetésért.

Így ezt lemondtam. Miután a párom meg győzködött, hogy ennyiért vállaljam el, oda is költözne velem, ha úgy alakul, és hozzá tette hogy mindig kérdezzem meg őt, mielőtt döntök valamit (mintha ő lenne az isten, vagy nem tudom)

Elvállaltam, megbeszéltünk interjú időpontot.

Ezután a párom folyamatosan leszólta a munkát, hogy biztos ügynöki, majd rohangálok, mint egy idióta.

Így nem mentem el az interjúra.

Ezután megbízhatatlannak, jellemtelennek, elkényeztetettnek nevezett, hogy nem mentem el.

Mondtam, hogy ezt magának köszönheti, ahogy velem beszélt.

Közöltem vele, mert ahogy beszélt a munkáról, így döntöttem, és ne jellemezzen engem, mert én is tudnám őt mivel.

erre annyit reagált, hogy a tetteim jellemeznek, nem ő engem.

Így most összegeztem neki, hogy nem tudom kinek hiszi magát, hogy először megtilt egy másik városban munkavállalást, utána kötelez arra, hogy menjek, utána leszólja a munkát, és ha nem mentem el, meg leszid. Mégis miket képzel magáról alapon.


nos:

nem tudom mit kezdjek a párommal, hogy ilyen. Hogy fogja vissza magát és engem ne ugráltatható csicskának nézzen.


2011. dec. 15. 09:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

"Dolgoztam olyan munkában, ami a férjemnek nem tetszett. Kulturáltan elmondta, hogy szerinte ez nem jó munka, többre, jobbra lennék képes, örülne, ha váltanék, de rajtam áll. Ennyi, egyszer elmondta és nem nyaggatott vele. "


Akkor ha én lennék a határozatlan, stb akkor nálunk ez miért nem így zajlik, ahogy fentebb idéztem?!


nálunk ilyenek vannak, hogy: "megtiltom, csináld ezt, csináld azt, menj ide, menj oda, ezt miért nem tetted, oda miért nem mentél, pedig megmondtam, mindig engem kérdezz, megbízhatatlan vagy, el vagy kényeztetve, a végén meg ha nem felelek meg: csinálj amit akarsz, nem érdekel.

2011. dec. 15. 11:20
 22/62 A kérdező kommentje:

"a páromat meg még én engesztelgetem, miután végre rám hagyta a döntés jogát - jutalmul."


és egyből máshogy reagált!

idézem:

"azt kívánom, dolgozzunk, éljünk rendesen"


ez már egy normális mondat volt :)

2011. dec. 15. 11:28
 23/62 anonim ***** válasza:
Lángos evés közben fél kézzel írva meg kérdezem tőled,mire vársz még???????
2011. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

jó étvágyat :)


örülök, hogy most béke lett köztünk

nem várok semmire

lehet hogy katonaképzőben vagyok, ki tudja lehet erős, karakán személyiség leszek, mint Vera VV-ben (vicc volt)

2011. dec. 15. 12:03
 25/62 anonim ***** válasza:

nálunk ilyenek vannak, hogy: "megtiltom, csináld ezt, csináld azt, menj ide, menj oda, ezt miért nem tetted, oda miért nem mentél, pedig megmondtam, mindig engem kérdezz, megbízhatatlan vagy, el vagy kényeztetve, a végén meg ha nem felelek meg: csinálj amit akarsz, nem érdekel.


És te még vele vagy?Ezért irányít,ahogy mondta is mert megbízhatatlan vagy.Meg ha nem felelek meg akkor csinálsz amit akarsz.Ennyibe néz téged.És jó neked?Semmi méltóság nincs benned?Később nem lesz jobb!Hány éves vagy?Szerintem egy 3évest nem lehet így irányítani.Már bocsi.Téged ennyire nem érdekel a saját életed?Mondjuk azt szokták mondani,mindenkinek joga van az életét úgy elb.szni ahogy akarja.

Hogy kedveskedsz neki?Az ágyba?Mert bocs,de akkor jó hogy kedvesebb lesz veled.De ha csak így kedves veled,az régen rossz.Akkor olyan ágyasnak néz téged,mert jól megbánt,aztán meg úgyis megteszed amit akar,mert TE szereted.Az igaz,hogy ő nem.Ha jó neked.Egy ilyenre pocsékolod el az éveidet.E.

2011. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Katonaképzőben vagyok...és ez neked vicces?Hány éves vagy?Mert nem hiszem,hogy egy felnőtt nőnek már bocs ennyi esze legyen,hogy a saját életét irányítsa.E.

2011. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

"nem felelek meg akkor csinálsz amit akarsz."

ez a mondata arra vonatkozik, ha nem csinálom azt, amit mond és olyankor nem tud mit mondani, csak ezt. ez még egy utolsó szúrkálás olyankor a részéről, próbál vele bántani, nem a lenézés jele, hanem hogy nem tud a helyzettel mit kezdeni.


a katonás dolog meg ott az egész sor viccnek lett volna szánva, persze, hogy nem katonaképzőben vagyok, hanem egy abnormális kapcsolatban.


a korom ezek után be sem vallom.


és a párom csak velem ilyen. tehát megváltozhatna, velem szemben.

mindegy. szerintem egy-két önálló sikert hozó döntésem le fogja csendesíteni. és tisztelni fog.

egy munkanélkülivel, aki lelkileg amúgy is romokban van, könnyű megbántani, lekezelni.

és olvastam valahol, hogy egy védtelen ember ezt szinte ki is provokálja tudat alatt. ez a szegény embert az ág is húzza szindróma.

jelenleg csak próbálom fenntartani hogy ne engedje ezeket meg magának.

2011. dec. 15. 12:16
 28/62 A kérdező kommentje:

"Hogy kedveskedsz neki?Az ágyba?"


azt nem is gondoltam volna, hogy az egésznek köze van a szexhez.

most keresem a pillanatokat, hogy mikor kedves és figyelmes velem azon kívül.

2011. dec. 15. 12:25
 29/62 anonim ***** válasza:

Látod azt írtad,hogy akkor mondja azt,ha nem csinálod azt amit mond.Nem is szabad.Külön ember vagy,saját döntésekkel.Legalábbis így kellene.

Nem mondod komolyan,hogy azon gondolkozol,hogy a szexen kívűl vmikor kedves-e még veled,mert az már rég bukott dolog.Áruld el a korod nyugodtan!E.

2011. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés.Nem hiszem el,hogy létezne ilyen nő.A válaszai alapján egy óvodás gondolkodására vall.
2011. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!