Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a páromat,...

Hogy állítsam le a páromat, hogy ne szabályozzon?

Figyelt kérdés

Először is: aktívan munkát keresek.

A párom folyamatosan dobálja rám a lelkiismeret furdalást, ahelyett hogy bíztatna. ez hagyján.

megtiltotta, hogy más városban keressek munkát, mert nem akar távkapcsolatot, akkor vége.

Ezek után, meg felhívtak, hogy lenne egy munka nekem másik városban elég magas fizetésért.

Így ezt lemondtam. Miután a párom meg győzködött, hogy ennyiért vállaljam el, oda is költözne velem, ha úgy alakul, és hozzá tette hogy mindig kérdezzem meg őt, mielőtt döntök valamit (mintha ő lenne az isten, vagy nem tudom)

Elvállaltam, megbeszéltünk interjú időpontot.

Ezután a párom folyamatosan leszólta a munkát, hogy biztos ügynöki, majd rohangálok, mint egy idióta.

Így nem mentem el az interjúra.

Ezután megbízhatatlannak, jellemtelennek, elkényeztetettnek nevezett, hogy nem mentem el.

Mondtam, hogy ezt magának köszönheti, ahogy velem beszélt.

Közöltem vele, mert ahogy beszélt a munkáról, így döntöttem, és ne jellemezzen engem, mert én is tudnám őt mivel.

erre annyit reagált, hogy a tetteim jellemeznek, nem ő engem.

Így most összegeztem neki, hogy nem tudom kinek hiszi magát, hogy először megtilt egy másik városban munkavállalást, utána kötelez arra, hogy menjek, utána leszólja a munkát, és ha nem mentem el, meg leszid. Mégis miket képzel magáról alapon.


nos:

nem tudom mit kezdjek a párommal, hogy ilyen. Hogy fogja vissza magát és engem ne ugráltatható csicskának nézzen.


2011. dec. 15. 09:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%

Én is munkát keresek, és ha lenne lehetőségem másik városban dolgozni, ráadásul még jó fizetésért is, hát elhiszed, hogy nem érdekelne, hogy ő mit akar? Eltartani nyilván nem akar, akkor ne pattogjon.

Bocs, de nagyon nagy h*lye voltál, hogy hagytad magad. Ennyire befolyásolható vagy??? Dobd ki a fenébe.

2011. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék hozzá egy ilyenhez. Ahelyett, hogy támogatna, mindig leszól, becsmérel, számomra ez elviselhetetlen lenne.

Ha változtatsz magadon, ahogy írták, az csak rossz hatással lesz rá még inkább, hogy nem zsarnokoskodhat, mert neki meg uralkodó természete van, nem fogja ezt hagyni, ő soha nem lesz kezesbárány, nem lesz belőle, gyengéd, figyelmes férfi.

Nekem nem kéne egy ilyen pasas.

2011. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológia tanárnőm tanácsa: ne várd hogy megváltozzon, mert úgyse fog! még ha ígéri akkor sem
2011. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:

"Arra sem vagy képes,ohgy felfogd nem azért mondja,hogy ne dönts nélküle,mert ő akar helyetted dönteni. egy kapcsolat főleg ilyen stádiumban arról szól,hogy a közös életeteket tervezitek KÖZÖSEN. Nem én meg ő dönt ebben abban. Hanem az EGYÜTTön van a hangsúly, ha ezt képtelen vagy megérteni inkább hagyd el. "


amikor olyat mond, hogy "ha másik városban dolgozol, vége lesz a kapcsolatnak", ebben hol van a közös döntés, meg együttes hangsúly?!

nem hiszem, hogy itt én lennék az értetlen, de látom neked is szokásod másokat jellemezni.

2011. dec. 15. 10:34
 15/62 A kérdező kommentje:

többi választ tekintve látom, reménytelen az egész.


amúgy meg adtak új időpontot interjúra.

a páromat meg még én engesztelgetem, miután végre rám hagyta a döntés jogát - jutalmul.

2011. dec. 15. 10:37
 16/62 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd,hogy ennyire irányítsanak.Még te engeszteled ki????!!!:S Ezért csinálja veled ezt.Tudod ki tűrné ezt el.Szeretem,tisztelem a párom,de mi mindent együtt beszélünk meg.EGYÜTT.Nem az,hogy ő dönt én meg kullogok mögötte és még kedveskedek is neki.Hülye lenne tisztelni téged,ha ezt is elnézed neki.És még esküvő se volt, most őszintén és ha gyereketek lesz mit vársz tőle?Most mondd meg,boldog vagy így?Én ilyen elnyomott kapcsolatban nem tudnék élni.Annyira egyértelmű,hogy ha szétmennétek őt nem zavarná az sem,csak téged.Nem akarlak megbántani,de itt csak te szeretsz,a másik nem:S Vagy nem igazán.E.
2011. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam olyan munkában, ami a férjemnek nem tetszett. Kulturáltan elmondta, hogy szerinte ez nem jó munka, többre, jobbra lennék képes, örülne, ha váltanék, de rajtam áll. Ennyi, egyszer elmondta és nem nyaggatott vele.


Végül más okból otthagytam és munkát kerestem. Talán két munkatípusnál javasolta, hogy olyanban ne gondolkozzak, mert bekattannék a monotonitástól, ne okozzak kudarcélményt magamnak. A többiben támogatott. Kíváncsiságból megnézte, mikre jelentkeztem, de amikor egy jó állásajánlat volt, távol a lakhelyünktől, akkor leült gondolkodni, hogy ideje venni még egy kocsit, mert az övé munkaeszköz, nekem meg így nem lesz mivel kijutnom oda.


Annyit kaptam "feladatnak", hogy mivel én beszélek idegennyelveken, Németországban nézzek körül, tárgyaljam le, ő kimegy érte és onnantól intézi.

Két hónap múlva lett is egy törött, de jól javítható, pazar állapotú autóm. 50.000 km-es, egy csapat autószerelő ámélkodott felette, hogy baromi jó állapotban van a motor, nincsenek elkopva az alkatrészek, ez tényleg hétvégi kocsi volt. A motor patyolattiszta (kivéve a rászóródott földet, mert egy mezőbe csapódott be az előző tulaj).

Fél misiből így lett egy egy milliót érő autónk.

2011. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
53%
látszik, hogy a válaszadók nagy része nő, mert a leírtak alapján elnyomásról szó sincs, csupán irányításról. amit a kérdező valószínűleg igényel is, mert ritka határozatlan személynek tűnik. milyen ember az, aki azért nem megy el az interjúra mert a párja rossz sejtése(!) van a munkával kapcsolatban?
2011. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kérdés egy vicc? Szerinted a pasid szabályoz téged? Hiszen te nem tudsz magadért kiállni, miközben azzal hitegeted magad, hogy nem veled van a baj...hát dehogynem, ne haragudj.
2011. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
64%
Fodulj orvoshoz ha ennyire képtelen vagy magad irányítani. Ha mnidg mésnak kell megmondani mit tgyél és mi ne. Én nem adtam volna mésodik interju lehetőséget.. eléggé leírtad már magad.
2011. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!