Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Leginkább a Ti segítsé...

Lányok! Leginkább a Ti segítségetekre lenne szükségem. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta van egy párkapcsolatom, ami az utóbbi időben megromlott. Sokban hibás vagyok ezért én is, de legalább annyira a párom is. Az utóbbi egy évben szinte már a barátaim is eltűntek a barátnőm miatt, csak vele foglalkozom, ha találkozok is velük, egyből a fejemhez vágja, hogy biztosan csajozok. De a legfőbb problémám mégsem ez, hanem a facebook. Ha én likeolom egy lány képét, az neki nem tetszik, és szó szerint féltékenységi rohamot kap. Egyszerűen minden nap veszekedik emiatt velem, nem értem, miért? Hűségesebb férfit nem is kívánhatna magának, és akkor likeokon problémázik!? Mint mondtam, napi jelleggel veszekedik velem a féltékenysége miatt. Ma megkaptam, hogy ha nem fejezem be, akkor ő is elkezdi ezt pasikkal. Az őrületbe kerget, mindennap stresszesen ébredek, stresszesen fekszem le aludni. Komolyan fontolóra vettem a szakítást, de kíváncsi vagyok, szerintetek jogosan veszekedik velem mindennap? Egyszerűen ha tehetné, bezárna egy börtönbe, eltiltana a társadalomtól, és amikor kellek, bejönne hozzám. Bocsánat az esetleges nyelvtani hibákért és a nyers megfogalmazásért, de már nagyon ideges vagyok emiatt.
2011. dec. 14. 21:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem a feszbúk hibája ha az emberek posvány ingerszegény egymás nélkül levegőt venni se tudunk érzelmi nulla szintű kapcsolatokban vergődnek,kettő ha meg ennyien unatkoznak a párkapcsolatukban akkor az egy szar kapcsolat.Kettő ha nem a segilyt várnák egyesek egyész nap hanem dolgoznának nem lenni ennyi unatkozó ember,nekem is van közösségi oldalam még se lájkolok egész nap másokat,mert van mivel elfoglanom magam,sokaknak az az oldal egy pótcselekvés az ingerszegény életükben.
2011. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!