Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Leginkább a Ti segítsé...

Lányok! Leginkább a Ti segítségetekre lenne szükségem. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta van egy párkapcsolatom, ami az utóbbi időben megromlott. Sokban hibás vagyok ezért én is, de legalább annyira a párom is. Az utóbbi egy évben szinte már a barátaim is eltűntek a barátnőm miatt, csak vele foglalkozom, ha találkozok is velük, egyből a fejemhez vágja, hogy biztosan csajozok. De a legfőbb problémám mégsem ez, hanem a facebook. Ha én likeolom egy lány képét, az neki nem tetszik, és szó szerint féltékenységi rohamot kap. Egyszerűen minden nap veszekedik emiatt velem, nem értem, miért? Hűségesebb férfit nem is kívánhatna magának, és akkor likeokon problémázik!? Mint mondtam, napi jelleggel veszekedik velem a féltékenysége miatt. Ma megkaptam, hogy ha nem fejezem be, akkor ő is elkezdi ezt pasikkal. Az őrületbe kerget, mindennap stresszesen ébredek, stresszesen fekszem le aludni. Komolyan fontolóra vettem a szakítást, de kíváncsi vagyok, szerintetek jogosan veszekedik velem mindennap? Egyszerűen ha tehetné, bezárna egy börtönbe, eltiltana a társadalomtól, és amikor kellek, bejönne hozzám. Bocsánat az esetleges nyelvtani hibákért és a nyers megfogalmazásért, de már nagyon ideges vagyok emiatt.
2011. dec. 14. 21:07
1 2 3
 1/21 bánomisén ***** válasza:
67%

Kifogtál egy igazi sárkányt, gratulálok, nem lehet könnyű vele.

Én nem kínlódnék a helyedben, nem nagyon hiszem, hogy a közeljövőben lecsillapodna. Ez már nem szerelem, hanem birtoklás, sőt, kisajátítás, én nő vagyok, de nem tudnék így élni, ahogy most te...

2011. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%

mibe kerülne nem likeolgatni minden p*csa képét?


nem vagyok sárkány tipus,de én is mérges lennék páromra..

2011. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
55%

MI A JÓ BÜDÖS FRANCÉRT KELL MÁS LÁNY KÉPEIT LÁJKOLNI??


A féltékenység csak azt jelenti,hogy túlzottan szeret.


És ha esetleg őt is vinnéd,amikor a barátaiddal találkozol?Nem hiszem,hogy fájna.


Jobban éreztesd,hogy szereted.

2011. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem holmi "p*csa" képeit likeolgatom, hanem a barátaimét
2011. dec. 14. 21:18
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sem normális, amit csinál. Nekem nagyon égne a pofim, ha így megkeseríteném a barátom életét (akit amúgy becsülnöm kellene). Én a helyedben otthagynám. Milyen közös élet lenne ebből? A gyerekeidnek azt hiszem, nem ilyen jövőbeli édesanyát képzelsz el.

23/L

2011. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Az pedig, hogy vidd őt is, ha a barátaiddal találkozol...na az vicces tanács:) Vagy én vagyok túl normális, vagy a legtöbb nő/lány kisajátítós-társfüggős típus.

23/L

2011. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
20%

3. vagyok


Pont olyan vagy,mint az exem.Sosem bírta ki,hogy azzal a 10 'baátjával',akik lányok meg persze X fiú (de az nem lényeg) ne beszéljen min. heti 2X és persze mindig lájkolt.

És képzeld.. idegesített.


5-6. kommentelő és kérdező: Ha nem együtt mentek a barátaitokkal való találkákra,akkor az úgy is vehető,hogy szégyellitek a párotok?nem? DE.

2011. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Ez tényleg nem normális, de miért ne vihetnéd magaddal a barátaidhoz? Vagy ültesd le a gép elé, és előtte kérdezd meg azoktól, akiknek a képét lájkoltad, hogy molesztáltad-e őket.
2011. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy szégyenlem, csak amikor heti hét napot vele töltök, néha jó egy kis kikapcsolódás a haverokkal, ahol mondjuk sörözünk, fociról beszélünk, és megannyi olyan dologról, ami egy nőt teljesen hidegen hagy, miért olyan nehéz ezt megérteni?
2011. dec. 14. 21:34
 10/21 bánomisén ***** válasza:
100%
Egyszer vidd el, akkor megnyugszik (talán) és kellően unatkozni is fog ahhoz, hogy máskor ne akarjon veled menni.
2011. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!