Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Leginkább a Ti segítsé...

Lányok! Leginkább a Ti segítségetekre lenne szükségem. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta van egy párkapcsolatom, ami az utóbbi időben megromlott. Sokban hibás vagyok ezért én is, de legalább annyira a párom is. Az utóbbi egy évben szinte már a barátaim is eltűntek a barátnőm miatt, csak vele foglalkozom, ha találkozok is velük, egyből a fejemhez vágja, hogy biztosan csajozok. De a legfőbb problémám mégsem ez, hanem a facebook. Ha én likeolom egy lány képét, az neki nem tetszik, és szó szerint féltékenységi rohamot kap. Egyszerűen minden nap veszekedik emiatt velem, nem értem, miért? Hűségesebb férfit nem is kívánhatna magának, és akkor likeokon problémázik!? Mint mondtam, napi jelleggel veszekedik velem a féltékenysége miatt. Ma megkaptam, hogy ha nem fejezem be, akkor ő is elkezdi ezt pasikkal. Az őrületbe kerget, mindennap stresszesen ébredek, stresszesen fekszem le aludni. Komolyan fontolóra vettem a szakítást, de kíváncsi vagyok, szerintetek jogosan veszekedik velem mindennap? Egyszerűen ha tehetné, bezárna egy börtönbe, eltiltana a társadalomtól, és amikor kellek, bejönne hozzám. Bocsánat az esetleges nyelvtani hibákért és a nyers megfogalmazásért, de már nagyon ideges vagyok emiatt.
2011. dec. 14. 21:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
5.-6. kommentelő vagyok: Miért ne hagyjam szórakozni a páromat? Minek akaszkodjunk egymásra? Sosem értettem ezt. Az én párom (8 éve vagyunk együtt) nyugodtan elmehet a barátaival találkozni. A párkapcsolat nem azt jelenti, hogy megszűnik a saját életünk és csak együtt létezünk. Mindenkinek szüksége van térre és ezt kölcsönösen tiszteletben is tartjuk.
2011. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
volt már rá példa, hogy elvittem magammal, aztán itthon meg kaptam az ívet, hogy miért nem vele foglalkoztam.. értitek már miről beszélek? totálisan kisajátítana magának
2011. dec. 14. 21:37
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem fér a fejembe, hogy minek lájkolgatsz, ha egyszer tudod, hogy annak ez a következménye? Ha annyira békében szeretnél éni a pároddal, akko rmeghoznád ezt az "áldozatot". Ha te ennyire sem vagy képes, akkor miért várod el, hogy ő húnyjon szemet afölött, ami őt roppant módon idegesíti?


Mellesleg ez a lájkolgatás annyira gáz... 1-1 kommentet oké, ami hasznos, érdekes, vicces, miegymás, nade férfiként egy nőről készült képet? Úgy, hogy van barátnőd? Annyira szánni való...

2011. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nők az indanők,birtoklási mániában szenvednek,társfüggők,mert nincsenek amúgy baráti emberi kapcsulataik,belefulladnak a párjukba,aztán sír a szájuk ha kidobják megcsalják őket,mert amásik már megfullad a szorításuktól.Nekem pasiba volt szerencsém ilyet kifogni,pióca volt rendesen,szerencsére észnél voltam,és repítettem az életemből...Az ilyen melett csak idegbeteg leszel,és lelkironcs stresszes,de hogy boldog nem az hódziher.
2011. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen képeket posztolnak ezek a barátok, amiket like-olsz?

Cuki kiskacsák, vicces feliratok vagy saját maguk?

2011. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Szánalmas,ha valaki egy like-on megsértődik, megérdemlik az ilyen nők, hogy ne legyen párjuk. Én is nő vagyok, de nekem ez eszembe sem jutna. Azt lájkol, akit és amit akar. Ez az ő dolga. És felőlem nélkülem is mehet akárhová.

Egyesek komolyan elképesztőek. Nem csodálkozom a sok előítéleten a nőkkel szemben...

2011. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem meg lehet érteni, hogy miért sértődik meg. Az a baj a like-kal, hogy mindenki máshogy értelmezi.


Ha egy videót vagy vicces képet like-ol valaki, az azt jelenti, hogy tetszik neki, nem kell hozzá komment. De ha valakinek szexis képet tesz ki magáról - nem tudom, hogy itt ez a helyzet-e - és én like-olom, komment nélkül - mert írhatom, hogy jaj, de jó itt a hajad, ez mikor történt, stb. - de csak úgy magában egy like az a tetszés. Lehet, hogy a barátnő is így érti, hogy konkrétan szexis képekre mondod, hogy tetszik. És gondolom, nem a tapéta tetszik.

2011. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én lányként azt mondom, hogy nem normális. Az tényleg jó ötlet, hogy vidd egyszer magaddal. Persze, ha nem olyan mint én, hogy szereti a focit, rallyt, F1-et.:) Mert akkor nem biztos, hogy megunná.Sőt.. :D

19L

2011. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%

1. bár nem nekem döntenem helyetted, de ez egy beteg kapcsolat

2. nálam a facebook profilal rendelkezés már kizáró ok egy pasinál - beteg egy világ ez, ahol a másik magánéltét lájkolgatjuk össze-vissza mint egy unatkozó kisiskolás. Jessus :/ Épp eszű férfi/nő nem másokon csámcsog.

3. ne sírjon a szád! Te ezt érdemled, mert ezt választottad!


22/L

2011. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
akkora feneket keritetek ennek hogy az ember már nem érti,lehet hogy a barátnőd társ függő sőt mindent meglehet beszélni csajod ismeri azokat a lányokat akiket likeolod,talán mutasd be neki,vagy egy két baráti össze röfenésre vidd el öt is,csajok szeretik ha foglalkoznak velük és el túlzod ezt szerintem hogy ha lehetne eltiltana a társadalomtól csak azért írtad mert nem tudsz mit kezdeni tudod van párok közt kommunikáció és ahhoz higatan kell hozzá kezdeni,és végezetöl a féltékenységnek mindég van oka...
2011. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!