Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem késő "új életet kezdeni"?

Nem késő "új életet kezdeni"?

Figyelt kérdés

Szerintetek van értelme annak, ha valaki azt mondja, új életet kezd?

Sok mindent elrontottam, ami nagyon bánt, nem tudom, fel tudom-e dolgozni.De szeretnék új lappal indulni, jóvátenni, amit lehet.A magánéletem tökéletes, komoly kapcsolatban élek, és a párom teljes odaadással segít nekem, ami nagyon fontos nekem.Ő a legfontosabb számomra és a családom(saját családom még nincs, a szüleimre és más közelebbi rokonaimra gondolok, akik mindenben támogatnak, és pont "ellenük követtem el valamit").Ezt nem tudom feldolgozni, hogy nem tettem meg, amit kértek, azért cserébe, hogy milyen rengeteg mindent kapok Tőlük.És emellett a saját életembe is belerondítottam a nem törődömséggel, amit százszor és ezerszer megbántam, de a dolgokat visszafordítani már nem lehet.:(

Van értelme annak, hogy új életet kezdjek?Nem késő 24 évesen elkezdeni valamit?Annyira bánt minden, mert így plusz évek kellenek, hogy helyrehozzam és aggódom, ha 30 évesen kezdek el dolgozni és saját életet kialakítani, lesz-e lehetőségem saját családra és megteremteni ezeket a dolgokat.Mit tehetnék?


2011. dec. 4. 23:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha ilyen jól kijössz a családoddal és a pároddal,biztosan találtok valami megoldást,ami mindenkinek jó lesz.Csak légy őszinte,és lásd be hogyha hibáztál,hiszen te is csak ember vagy,mindannyian hibázunk az életben.És nincs késő "újrakezdeni",Anyum 50 évesen kezdett új életet.
2011. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Van élet a halál előtt."
2011. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

08:24

Biztos?

2011. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!