Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem késő "új életet kezdeni"?

Nem késő "új életet kezdeni"?

Figyelt kérdés

Szerintetek van értelme annak, ha valaki azt mondja, új életet kezd?

Sok mindent elrontottam, ami nagyon bánt, nem tudom, fel tudom-e dolgozni.De szeretnék új lappal indulni, jóvátenni, amit lehet.A magánéletem tökéletes, komoly kapcsolatban élek, és a párom teljes odaadással segít nekem, ami nagyon fontos nekem.Ő a legfontosabb számomra és a családom(saját családom még nincs, a szüleimre és más közelebbi rokonaimra gondolok, akik mindenben támogatnak, és pont "ellenük követtem el valamit").Ezt nem tudom feldolgozni, hogy nem tettem meg, amit kértek, azért cserébe, hogy milyen rengeteg mindent kapok Tőlük.És emellett a saját életembe is belerondítottam a nem törődömséggel, amit százszor és ezerszer megbántam, de a dolgokat visszafordítani már nem lehet.:(

Van értelme annak, hogy új életet kezdjek?Nem késő 24 évesen elkezdeni valamit?Annyira bánt minden, mert így plusz évek kellenek, hogy helyrehozzam és aggódom, ha 30 évesen kezdek el dolgozni és saját életet kialakítani, lesz-e lehetőségem saját családra és megteremteni ezeket a dolgokat.Mit tehetnék?


2011. dec. 4. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem... Iskola van a dologban? Esetleg orvosi? Kicsit írhatnàl erről bővebben!
2011. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most vagy 24? Sokan az ismerőseim közül még 26-27 évesen se kezdték az életüket, szóval szerintem semmivel nem vagy elkésve. De arra én is kíváncsi lennék mit toltál el ennyire
2011. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
És pontosan mire gondolsz? Az új életet az a 30, 40es korosztály szokta elkezdeni, új pár, új munkahely, életmódváltás, szemléletváltás, új célok stb.
2011. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Én folyamatosan új életet kezdek. :)
2011. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 vagyok, ha a tanulásról van szó, akkor nekem van egy diplomám amit anyámék akartak, nagyon szép de abszolút semmit sem lehet vele kezdeni.

Ha lenne rá pénzem akkor tanulnék annak, amit én akartam.

Hülye voltam, hogy nekik akartam megfelelni :(


Új életet kezdeni meg sosem késő.

2011. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne miről is van szó, de szerintem sosem késő új életet kezdeni.
2011. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
na már engem is érdekel..
2011. dec. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet.

Gondolom nem fogadtál el valami állást,vagy nem fejezted be a sulit.

A nagybátyám 60évesen nyugdíjasan kezdte az egyetemet,és már a mesterképzésre jár!:)

2011. dec. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24 évesen? Hiszen még minden előtt állsz.
2011. dec. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Soha ne mondd, hogy KÉSŐ. Sohasincs "késő". 96 évesen sincs késő.

Én 46 évesen kezdtem új életet. Elváltam, elköltöztem, beiratkoztam egy 4 éves felsőfokú oktatás-foglalkozásmódosításra, és még telefonszámot is cseréltem, húsz év után.

Nem érzem, hogy késő volt a változtatáshoz - azt sajnálom, hogy nem korábban tettem. De te a huszonéveddel bőven időben vagy, semmi esetre sem későn. Bármi is a terved a változásra, indulj el a JÓ úton, MOST!

2011. dec. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!