Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő ismerősöd, aki...

Van olyan nő ismerősöd, aki nem akar szülni élete folyamán?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:

36/39


Már attól a perctől fogva tudta a párom, hogy megismert. Megkérdezte, mondtam, hogy nem. Megkérdezte miért, elmondtam. És ennyivel lezárult a téma.


Hiába mondom neki, hogy az elején is megmondtam, hogy nem akarok, erre azt mondja, hogy azt hitte, majd úgyis meggondolom magam.

2011. dec. 2. 14:32
 42/68 anonim ***** válasza:
53%

Sajnálom hogy így alakult nálatok.

De mintha említetted volna az örekbefogadást. Azt ő nem tartaná jó megoldásanak?

2011. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
52%

A gyerekből sokan csak annyit látnak hogy nyáladzik és üvölt,meg sok pénzbe kerül.


Leirom inkább azt számomra mi a pozitivum.


Nincs olyan nap hogy ne okozna valami örömet nekem,az életem azóta teljes mióta ő megszületett.

Feltétel nélkül szeret,ki is mutatja,számomra a világ legjobb érzése ha átölel.

Soha nem unatkozom

Lesz majd akire büszke lehetek

Ha vállal gyereket lesz unokám

Ha idős leszek és ha nem is lesz mellettem tudom hogy valahol gondol rám.


Hangsulyoznám hogy ezek számomra pozitivumok,lehet más anyának meg más.


Nincs semmi problémám azzal hogy valaki nem vállal gyereket,de minden éremnek két oldala van,tehát nem kell ugy beállitani hogy a gyermekvállalás csak negativumokkal jár.

2011. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
Hát jó,ezt megértem,ha valaki ettől boldog.
2011. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
85%

Már attól a perctől fogva tudta a párom, hogy megismert. Megkérdezte, mondtam, hogy nem. Megkérdezte miért, elmondtam. És ennyivel lezárult a téma.


Hiába mondom neki, hogy az elején is megmondtam, hogy nem akarok, erre azt mondja, hogy azt hitte, majd úgyis meggondolom magam.


Akkor a férjed a bűnös.Ha igy elfogadott akkor nagyon nagy szemétség ezt felhozni,hisz még mindig van döntési lehetősége,vagy veled gyerek nélkül vagy keres mást.ha veled marad akkor meg tegyen le arról hogy szülsz neki.

2011. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
34%
a volt fodrászom. nem idős, 30 év körül van, tehát nem idős, de az a baja, hogy a testét tönkreteszi, megváltoztatja. szerintem meg ilyen fiatalon ezt lehet korrigálni, meg hát aki 2-3 havonta új pasival van, inkább ne is szüljön. Legalább is amikor hozzám járt, mindig új pasiról mesélt...
2011. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki. Azt mondta, hogy nem tudná úgy szeretni, mint a sajátját. Én ezzel nem vitatkozom.

Viszont mindenképpen szeretnék árvákon segíteni, ha anyagi lehetőségeim megengedik. Mindegy, hogy hány éves, mindegy, hogy fiú, vagy lány, mindenkinek szüksége van családra, és akinek ez nem adatik meg, az teljes értékű felnőtt életet sem tud majd élni.

2011. dec. 2. 15:33
 48/68 anonim ***** válasza:
19%

"Több okból nem szül az okos nő:"


Nem bántásból de akkor anyád nem okos nő.



"-7 milliárd ember van a Földön."

Indiában túlnépesedés van és ezt az elöregedő Magyarországon akarja megoldani az okos nő.


"- esélyünk sincs felnevelni ilyen rossz körülmények között

-válság van a világban, valami új közeledik, de az is lehet, hogy az egész világ nyomorogni fog egy tíz év múlva. Lehet háborúk lesznek, nyomor...

Ki akarja szenvedni látni a gyerekét?"


Válság mindig volt és mindig lesz.


Én nem igazán érzem azt, hogy ebbe a mai világba gyereket kellene szülni.

Szerintem azok a nők fognak jobban járni akik nem szülnek.

De ez csak egy erős megérzés. "


Jön a világvége, építsünk atombunkert mint Szalacsi. Ebben a mai világban. Kész középkor.

2011. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
93%
Én magam sohasem akartam gyereket. Sokszor bosszant, amikor ezt összefüggésbe kozzák a karrierizmussal, holott nekem csak egy egyszerű, hétköznapi irodai munkám van. Viszont teljesen alkalmatlan vagyok az anyaságra, (volt bőven időm megismerni magam..)így sem korábban, sem már így 44 évesen nem akarok gyermeket vállalni. Nem csak nekem lenne rossz, hanem a gyereknek is, és ez a nagyobbik baj. Az ilyenek mint én, jobb ha nem szülnek.
2011. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
13%
Igen ismerek, az ő dolga, bár mindenük megvan, nem is dolgozik, de ő bevallotta, hogy túl önző, hogy egy gyerekkel foglalkozzon.Le lehet pontozni, de ha nem egészségügyi vagy anyagi dolog áll a háttérben én kicsit furcsállom.Sokszor hallom, hogy nem szereti a gyerekeket, én se ájuldoztam más gyerekétől, sőt nálam meg is jegyezték, hogy nem hitték volna, hogy valaha is szülök. Én azért vállaltam, mert szerettem volna egy pici kis emberkét a páromból és belőlem. Tudom, hogy elcsépelt, de én sajnálom azokat, akik nem élik át ezt az érzést, erősebb, mint a szerelem, lehet néha kiborul az ember, aztán egy mosolyával a pici az egész napi nyűgöt eltünteti.Úgyhogy én elfogadom a barátnőm döntését, soha egy rossz szót nem szólnék, de megérteni nem fogom.
2011. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!