Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő ismerősöd, aki...

Van olyan nő ismerősöd, aki nem akar szülni élete folyamán?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
8%
Nincs,még nem találkoztam ilyennel.Inkább az a kérdés hogy mikor,de ismerősi körömben mindenki szeretne gyereket.
2011. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
16%

Van. Nem tudok vele azonosulni. Mióta megvan a babánk, nem is akar velünk találkozni, milyen fura :).

De ez már lehet, hogy "gyerekfóbia", mert nem mi vagyunk az egyetlenek, akivel ezt játssza.

2011. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
91%
Igen, van. Még csak 25 éves, de eldöntötte, hogy nem akar gyereket soha.
2011. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
61%
igen mivel az általános iskolai tanárnőnk elmesélte hogy a szülés fáj , neméri meg és a testet is tönkre teszi ....
2011. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
15%
Nincs, de sajnálnám, aki így gondolkozik. Nem egészséges hozzáállás.
2011. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
89%
igen, de nem mondta, miért. Ráadásul szereti a gyerekeket, de pasit sem keres, jól megvan egyedül.
2011. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
96%

igen, van. az ő dolga, nincs jogom elítélni érte. ez is csak egy újabb ürügy arra, hogy szidhassuk meg lenézhessük az embertársainkat. miért nem foglalkozik inkább mindenki a saját dolgával, más ember ösztöne (vagy annak hiánya) helyett?


egyébként én se tudok azonosulni vele, de ez nem jelent semmit! mert nem én vagyok az etalon...

2011. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
89%
Van, a főnököm. Karrierista, tényleg profi a szakmájában, 45 éves, és nem tervezett gyereket eddig sem, szerintem ezután sem fog. Ettől függetlenül csodálatra méltó élete van, gyermekvállalás nélkül is lehet az (mondom ezt szintén anyaként).
2011. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
74%
2 is. Huszonéves mind a kettő, nem akarnak szülni sosem, de hát az ő döntésük...
2011. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
84%
Én a mostani körülmények között (aminek egy része személyes) 2 kicsivel úgy érzem, jobban tettem volna, ha inkább nem vágok bele. De hát ugye visszacsinálni nem lehet, és nem is akarnám, de időnként rohadt nehéz, és már megértem, ha vki ezt a háta közepére se kívánja.
2011. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!