Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő ismerősöd, aki...

Van olyan nő ismerősöd, aki nem akar szülni élete folyamán?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
Azt hittem ritka az ilyen nő. Én is azok közé sorolom magam, akik nem szeretnének szülni sohasem. A párom felől gyakran ér lelki nyomás emiatt, mert hogy ő szeretne többet is. Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy neki csak egy esti öröm lesz a gyermek"szülés", nekem meg iszonyatos fájdalom. Persze nincs semmi bajom még a gyerekekkel. Szeretnék magunkhoz venni olyan árvákat, akiknek csak ez adhat alapot a teljes élethez. Nagyon sok gyerek van, akinek se anyja, se apja. :( Ez elszomorít.
2011. dec. 2. 12:48
 22/68 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet gyerekem, ezt nem tudja senki, csak a családom, ezért minden ismerősömnek azt mondom, nem akarok, nem szeretem a gyerekeket. Ne szánakozzanak.
2011. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. A hölgy most 42 éves, sosem akart gyereket szülni. Nem ítélem el emiatt, hisz ő így gondolkodik.
2011. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%

Vannak többen is. Szeretik a gyerekeket, férjük is van. Azt mondják azért nem szeretnének gyereket, mert a hisztihez nem lenne idegzetük.

Nálunk is csak adig maradnak, amíg a lányom nem kezd nyűgösödni :)

2011. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
91%

Én sem szeretnék.

Ha nem lesz muszáj,nem is fogok:)))

2011. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
56%

A csajszi huszonéves, nincs komoly kapcsolata, de kijelentette, hogy ő sosem fog szülni. Majd ha gyerekek közé vágyik, átjön hozzánk, de neki túl nagy felelősség egy baba.


A másik a nővérem. Ő évek óta mondogatja, hogy "gyűlöli a gyerekeket". A családban is, ha olyan helyre megyünk látogatóba, ahol kisbaba van, mindig hangosan megjegyzi, hogy "beszarik, nyáladzik, ordít" meg hasonlóakat. Talán jobb is, ha nem szül gyereket....

2011. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
93%
Én sem akarok gyereket,és nem is lesz. Hiába vagyok már évek óta kapcsolatban.
2011. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
44%
Én ismerek egy olyan nőt aki már harminc felett járt és soha nem akart gyereket.Véletlenül besikerült neki azóta ő a mindene..Változnak az emberek..
2011. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
91%
Én. Sosem szerettem volna gyereket, alapból nem tudok mit kezdeni velük, meg nyomorba amúgy se szerenték a világra pottyantani egyet-kettőt. Az más kérdés, hogy valószínűleg nem is lehet gyerekem. De én nem bánom.
2011. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
88%
Szülni nem szeretnék. De szívesen örökbefogadnék egy (vagy több) gyereket.
2011. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!