Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bálba megyek a vőlegényemmel,...

Bálba megyek a vőlegényemmel, de nagyon botlábú, jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
Ez egy karácsonyi bál lesz, bécsi keringőzni fogunk, veszünk táncórákat már 1,5 hónapja, de a vőlegényem semmit sem fejlődött. Az zavar az egészben, hogy még csak nem is próbálkozik, röhög azon, hogy béna és rálép a lábamra. Alap lépéseket nem tud megjegyezni, nem vezet, összevissza lépked. Toleráns voltam vele az elején, segítettem neki, de úgy érzem, direkt nem is akar fejlődni, káromkodik közben, míg mások olyan szépen, összehangoltan táncolnak. Nekem ez rosszul esik, ezt meg is mondtam neki. Azt mondta, hogy szar a hozzáállásom. Szerintetek kinek van igaza? Na nem mintha ez lenne a fontos, azt is elfogadom, ha neki, de rosszul esik, hogy én sok energiát fektetek bele, vagy legalábbis figyelek, míg ő abszolút nem próbálkozik és ezzel engem is leéget. Nem én kényszerítettem bele, én akartam menni, ő meg mondta, hogy eljön velem, mert különben elvállalta volna az egyik táncos barátom.
2011. nov. 25. 19:24
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
22%
Hát, kedves, nem te kéne otthagyj engem mert nem tudok tánolni, hanem én dobnálak, mert rohadt hisztis vagy.
2011. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
46%
Én már csak nevetek egyes válaszolókon, nagyon égők vagytok, utolsó még idenyom egy ilyet:DD Kérdező, remélem, te is nevetsz ezeken a nyomikon és nem húztad fel magad, mert az ilyeneknek nemhogy agyuk, még életük sincs:)
2011. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
6%
Hát az lehet hogy nyomi vagyok, de legalább nem ilyeneken akadok ki, hogy a párom nem tud táncolni. Sajnéálom a kirakatbabákat, akik ennyit tartanak fontosnak. Nagy üresség lenghet a fejükben...
2011. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
58%
Te idióta, elolvastad normálisan a kérdést? Szeretett volna elmenni az édesanyja miatt, a pasi meg DIREKT nem csinálja a lépéseket, kiröhögi, pedig csak annyit kért, hogy próbáljon meg figyelni, nem azért szomorú, mert a pasi béna, hanem mert nem csinálja és komolytalan. Ilyen pasit én otthagynék, az tuti, nem érdemel meg téged.
2011. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
0%
Te idióta. Aki nem tud táncolni, azt nem tudod erre kényszeríteni. A férjem sem tud, és boldogabban élünk, mint a körülöttünk levők 80%-a, pedig én tudok, és szeretek is. Aki ennyire felszínes b*sszus mint ti, te meg a kérdező, az nem is érdemel meg egy normális párkapcsolatot...
2011. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
73%
Nálad nagyobb barmot még nem hordott magán a Föld. Te barom, te. A Kérdező írta, hogy a srác tud táncolni, jó a mozgása. Most magadat járattad le, neked van férjed? Biztos ronda vagy és valamivel magadhoz láncoltad.Őszintén sajnálom őt, remélem észhez tér és kidob egy ilyen hisztis, buta libát!:))
2011. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda korlátoltság folyik itt megáll az ész.


No akkor próbáljatok elképzelni valamit ami magatoknak igen fontos de a párotokkal, vagy választva mást lehet elérni csak egyedül nem. A párotok beígéri, hogy oké benne van, aztán szarik az egészre. Pedig mással szépen elérhetnéd ezt a számodra fontos dolgot. Szóval ti nem haragudnátok ?

Nem azt írja, hogy válni akar, csak rosszul eshet neki ?

2011. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
Ma megbeszéltem a vőlegényemmel a problémámat és elmondtam neki azokat, amiket itt leírtam, majd megmutattam neki a kérdést. Felháborodott egyes válaszokon, azt mondta, tudja, hogy hanyagul viselkedett és sajnálja, hogy fájdalmat okozott nekem, megpróbál változtatni a hozzáállásán, mert tudja, hogy milyen fontos nekem ez. Beláttuk mindketten, hogy hibáztunk valahol, megígérte, hogy normálisabban fog viselkedni, nem röhög ki, nem lesz veszi komolytalanul ezt, ha már táncolni akart. A primitív válaszolókon pedig együtt nevettünk ezek után, Ő sem bírja az ilyesfajta stílust, egyikünk sem ilyen környezetben nevelkedett és sajnos vagy nem sajnos nem neveltek belénk ennyi rosszindulatot. Azt hiszem, szerencsésnek mondhatjuk magunkat látván mások gusztustalan modorát. A többieknek pedig természetesen köszönöm az építő jellegű kritikát, illetve a kulturált véleménynyilvánítást.
2011. nov. 26. 23:46
 49/58 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok a kérdezőnek! Itt egymásnak ugrasztotta a válaszolókat a félreérthető kérdéseivel és válaszaival, és még van képe ideírni, hogy a kedves párjával kinevették őket.
2011. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval.

Ugyanis, ha a botlábú nem szerepel a kérdésben, valószínű, hogy nem értjük félre oly sokan. De igazából ez nem is a mi részünkről a hiba, inkább fogalomzavar a kérdező részéről.. Na mindegy.

A lényeg, hogy megbeszélték a dolgot.

2011. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!