Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bálba megyek a vőlegényemmel,...

Bálba megyek a vőlegényemmel, de nagyon botlábú, jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
Ez egy karácsonyi bál lesz, bécsi keringőzni fogunk, veszünk táncórákat már 1,5 hónapja, de a vőlegényem semmit sem fejlődött. Az zavar az egészben, hogy még csak nem is próbálkozik, röhög azon, hogy béna és rálép a lábamra. Alap lépéseket nem tud megjegyezni, nem vezet, összevissza lépked. Toleráns voltam vele az elején, segítettem neki, de úgy érzem, direkt nem is akar fejlődni, káromkodik közben, míg mások olyan szépen, összehangoltan táncolnak. Nekem ez rosszul esik, ezt meg is mondtam neki. Azt mondta, hogy szar a hozzáállásom. Szerintetek kinek van igaza? Na nem mintha ez lenne a fontos, azt is elfogadom, ha neki, de rosszul esik, hogy én sok energiát fektetek bele, vagy legalábbis figyelek, míg ő abszolút nem próbálkozik és ezzel engem is leéget. Nem én kényszerítettem bele, én akartam menni, ő meg mondta, hogy eljön velem, mert különben elvállalta volna az egyik táncos barátom.
2011. nov. 25. 19:24
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
46%
-.-''''
2011. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem mond meg a barátodnak, hogy jó. Mész a táncos barátoddal. Vele meg elszórakozol egy jót. De nem mész vele a bálba, mert jól akarod érezni magad.


Ennyi. Az vagy összekapja magát ,vagy mész a másikkal.

2011. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem akarsz beégni, akkor nagyon ajánlom, hogy keresd meg azt a táncos havert és cseréld le a táncpartnert. Először.


Aztán gondolkodj el azon, hogy biztosan ilyen fazonnal akarsz-e élni, mint a kedves vőlegény. Aki ennyire semmit sem hajlandó a másikért és a KÖZÖS-ért tenni (a mások előtti táncot felfoghatod nyugodtan a mások előtt felvállat közös élet jeleként is), arra nem lehet sem támaszkodni, sem pedig számítani.

2011. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
62%

Csak én látom úgy, hogy ez a fiú igenis mindent megtesz, hogy a menyasszonya kedvében járjon?

Igen, valóban úgy tűnik, hogy botlábú a vőlegényed. Egyszerűbb, vagyis pontosabban "férfiasabb" elröhögcsélni neki azon, hogy nem megy neki, mint beismerni, hogy kudarcot vallott egy olyan dologban, ami neked ennyire fontos.

Tényleg ennyire fontos ez a bál?

2011. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom alapból nem egy táncos tehetség, nem is élvezi, még te is ki vagy rá akadva... Ezek után nekem sem lenne sok kedvem az egészhez. Valószínűleg az pluszban bántja, hogy a többi párnak mennyivel jobban megy, ezért teljesen "bezárkózik", már nem is akarja igazán. Én biztos nem erőltetném rá a dolgot. Miért olyan fontos ez a karácsonyi bál? Nem cseszegetésből, de van valami különös jelentősége, vagy csak te szeretnél menni?
2011. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
74%
Nem jogos a haragod. A mi esetünkben olyan agy szerencsénk volt, hogy mindketten "botlábúak" vagyunk. Sőt: a férjemnek még a hangja is olyan, mint a repedt fazéké. A helyedben én nem erőltetném, inkább lemondanék erről a lehetőségről. Nem dőlne össze a világ.
2011. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Nem lehet, hogy csak a tehetetlenségét és az ügyetlenségét próbálja ezzel a viselkedéssel palástolni? Én nő vagyok, de ha az életem múlna rajta se tudnék eltáncolni egy táncot se. Már próbáltam, táncórákat is vettem, az eredmény siralmas volt a vergődés és táncparódia keveréke. Én mindezt nevetéssel ill. már-már hisztérikus vihogással (egy ismerős véleménye alapján) "lepleztem". Életemben nem éreztem magam olyan pocsékul. 3 hónap, heti 2 táncóra és ugyanolyan béna vagyok mint voltam, pedig mindent megpróbáltam.


Ha nagyon zavar a bénázása, menj a táncos barátoddal, esetleg ő is hozza a barátnőjét és a tánc után mindenki tud a saját párjával szórakozni.

2011. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
76%
Ostoba liba vagy, ha ezért otthagyod őt. Tudod, lehet, hogy gyönyörűen hegedül, remek apukája lenne a gyerekeiteknek, te pedig azon bégetsz, hogy nem tud angolkeringőzni. Tudod, én sem tudok. Sőt még különbséget sem tudok tenni két tánc között. Viszont összetartottam a családomat ( első feleség 2 fiú, 3 unoka), mindenki létbiztonságban van a mai napig. Ami azért nem semmi, az angol keringőhöz képest.
2011. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
71%

Hűha.. Látom valaki nagyokos lepontozott.

Ha valakinek ezen múlik a boldogsága, ám legyen. A büdös életben nem lesz egy normális párkapcsolata ilyen hozzáállással.


Látom azért akadnak itt még normálisan gondolkodó nők is :)


Egyébként mi is botlábúak vagyunk a férjemmel, éppen ezért az esküvőnkön a nyitótánc kenyértánc volt, így nem tűnt fel senkinek se, hogy amúgy is botladozunk. Vihogtunk, mint állat. A slusszpoén az volt, hogy egy kisgyerek csipegetett a férjem papucsából, ami ugye a kenyér volt :D

2011. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Igen, fontos nekem ez a bál egy személyes jellegű dolog miatt. Mint mondtam, senki nem kényszerítette őt, de ha már elvállalta, lehetne tisztességes, mert önzőségnek érzem, hogy csak magára gondol. Nem lenne béna, mert normális felépítésű, izmos, de csak amiatt tartunk itt, hogy nem veszi komolyan.
2011. nov. 25. 19:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!