Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bálba megyek a vőlegényemmel,...

Bálba megyek a vőlegényemmel, de nagyon botlábú, jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
Ez egy karácsonyi bál lesz, bécsi keringőzni fogunk, veszünk táncórákat már 1,5 hónapja, de a vőlegényem semmit sem fejlődött. Az zavar az egészben, hogy még csak nem is próbálkozik, röhög azon, hogy béna és rálép a lábamra. Alap lépéseket nem tud megjegyezni, nem vezet, összevissza lépked. Toleráns voltam vele az elején, segítettem neki, de úgy érzem, direkt nem is akar fejlődni, káromkodik közben, míg mások olyan szépen, összehangoltan táncolnak. Nekem ez rosszul esik, ezt meg is mondtam neki. Azt mondta, hogy szar a hozzáállásom. Szerintetek kinek van igaza? Na nem mintha ez lenne a fontos, azt is elfogadom, ha neki, de rosszul esik, hogy én sok energiát fektetek bele, vagy legalábbis figyelek, míg ő abszolút nem próbálkozik és ezzel engem is leéget. Nem én kényszerítettem bele, én akartam menni, ő meg mondta, hogy eljön velem, mert különben elvállalta volna az egyik táncos barátom.
2011. nov. 25. 19:24
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
74%
Iszonyat hisztis vagy, ne haragudj. Ha nem tud táncolni, mit csináljon? Vegye görcsösen az egészet, vagy micsoda? Az miért lenne jó? Én rohadtul nem tudok, 5 hónapig jártam táncórákra, bár a végén már csak ímmel ámmal, és még mindig nem tudom mi a különbség a táncok között, mint ahogy azt már írták is. Ez van, szerencsére te tökéletes vagy, úgyhogy biztos semmi oka rá, hogy hasonló más miatt haragudjon rád, ami még esetleg komoly is... mert ez nevetséges. na de nem gyártok összeesküvés elméletet, szerintem neki van igaza. sőt.
2011. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
75%
Mellesleg valószínű tudja, hogy nem tud táncolni, így miattad akart elmenni, vagy már csak azért is, mert nem akarja hogy random férfival táncolj helyette. szóval szerintem épphogy nem őnző.
2011. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
84%
Nem függ össze a táncolási képesség az izomzatával, meg úgy kb. semmivel se..
2011. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
62%
Őőő.. a normális alkatú és izmos hogy függ össze azzal, hogy akkor nem lehet botlábú?
2011. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
71%
Mi köze az izomnak a tánctudáshoz?
2011. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
54%

Hű egy hisztis nőszemélyre nem pazarlom az időmet, aki ráadásul meggyőzhetetlen. Minek kérdezed akkor a véleményünket, hogy jogosan haragszol-e rá?

Ez a fiú nem érdemel meg téged!

2011. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
82%

A tánckészség tényleg nem felépítés kérdése.


Én ismertem olyan férfit, hogy verte a 2 métert, és még jó széles is volt (szóval nagy darab minden értelemben)... de az úgy megforgatta az összes partnerét, hogy füstölt utána a padló... XD


Szóval ebben igaza van a többieknek.


De ahelyett, hogy itt lehordod, miért nem mész oda hozzá és kérdezed meg, hogy mi a gond? Direkt csinálja? Mond meg, hogy neked fontos ez a dolog és nem akarod elszúrni. Szerintem úgyis megérti majd. :)

2011. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
Először is az ostoba liba válaszoló magát minősítette a stílusával, ehhez nem fűznék több kommentárt, bár nem értettem a mondanivalóját, teljesen értelmetlen volt. Szerintem én nem voltam trágár, és hiszti sem sugárzik a kérdésemből, ugyanis sehol nem írtam, hogy leszúrtam volna, illetve piszkálnám emiatt, vagy kiabálnék vele. Elvállalta, de közben kiröhög, nem hiszem, hogy én lennék a hisztis, nem szokásom hisztizni, mindössze nem értem, hogy akkor miért nem tartotta tiszteletben azt, hogy nekem ez fontos és szeretnék részt venni rajta. Ez olyan, mintha én nem engedném, hogy ő sportoljon, be szeretnék szállni a focicsapatába és közben azon lennék, hogy leégessem őt is a hozzáállásommal. Az izmos és normális testfelépítéssel azt szerettem volna érzékeltetni, hogy rendes kiállása van, nem esetlen, normális a testtartása, régebben capoeirázott is, tudná a lépéseket, ha akarná. Ha nem akarja, akkor pedig nem értme, miért erősködik azon, hogy táncolni akar.
2011. nov. 25. 19:58
 19/58 anonim ***** válasza:
59%

Adott egy bál, mint lehetőség.

Most megpróbálok a (szintén botlábú, de ez itt most mellékes) barátnőm eszével gondolkodni.

A bálon táncolni kellene. Elmegyünk táncórákra. Többre is.

Főképp nekem, nem megy, még ha keresztre feszítenek sem.


Nem, Ő nem haragudna meg rám, hanem belátná, hogy antitalentum vagyok, és nem bosszantom őt. Letenne a dologról.

És nem hívna holmi táncosbarátot sem, hogy azzal villogjon a bálon. Lemondaná a báli részvételt.

Úgy alles zusammen az egészet.

2011. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
41%

Na látom, jó sok ember nem érti már az alapproblémát sem. Bezizzent neki az irigység (bácsi karácsonyi táncika!) és mindjárt a lány ellen fordul. Kérdező: a haragod jogos, és az is jogos, ha lecseréled a táncpartnert egy jobbra.


Ugyanis nem az az alapprobléma, hogy a srác botlábú, hanem a HOZZÁÁLLÁSA! Szándákosan szívatja a menyasszonyát, megalázza, és idegesíti - azzal, hogy az szegény jóelőre parázik, hogy mi lesz, ha mások előtt beégeti őt.


Mondtam: ilyen emberre nem lehet támaszkodni, mint férjre és a leednő gyerekek apjára. Mert aki ezt teszi egy helyzetben, az nagyon valószínű, hogy más helyzetben is ezt fogja tenni: megalázni a másikat, aki küszködik, akar, csinálná. Nemhogy segítene neki a KÖZÖS-ben, de mindenáron betart.


Gyk: Lehet, hogy csodálatosan hegedül, és botlábú, de akkor menjen nagyzenekarba játszani (bár onnan is kivágnák, ha ennyire nem figyel a másikra és a közös játékra).

2011. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!