Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bálba megyek a vőlegényemmel,...

Bálba megyek a vőlegényemmel, de nagyon botlábú, jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
Ez egy karácsonyi bál lesz, bécsi keringőzni fogunk, veszünk táncórákat már 1,5 hónapja, de a vőlegényem semmit sem fejlődött. Az zavar az egészben, hogy még csak nem is próbálkozik, röhög azon, hogy béna és rálép a lábamra. Alap lépéseket nem tud megjegyezni, nem vezet, összevissza lépked. Toleráns voltam vele az elején, segítettem neki, de úgy érzem, direkt nem is akar fejlődni, káromkodik közben, míg mások olyan szépen, összehangoltan táncolnak. Nekem ez rosszul esik, ezt meg is mondtam neki. Azt mondta, hogy szar a hozzáállásom. Szerintetek kinek van igaza? Na nem mintha ez lenne a fontos, azt is elfogadom, ha neki, de rosszul esik, hogy én sok energiát fektetek bele, vagy legalábbis figyelek, míg ő abszolút nem próbálkozik és ezzel engem is leéget. Nem én kényszerítettem bele, én akartam menni, ő meg mondta, hogy eljön velem, mert különben elvállalta volna az egyik táncos barátom.
2011. nov. 25. 19:24
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
48%
Engem még mindig érdekel, hogy most akkor botlàbù a vőlegényed vagy csak téged akar idegesíteni azzal, hogy direkt csinálja?!
2011. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Nem lenne botlábú, ha foglalkozna vele. Mivel írtam, hogy alapból nem béna, jó a mozgása, ezért a botlábúságát magának generálja, mert egyszerűen nem hajlandó megtanulni a lépést. Megértem, ha valaki nem egy tánctehetség, én sem tartom magam annak, még ha szeretem is a különféle táncokat. De ha erősködik, hogy a párom lesz, akkor nehezen viselem, ha ezek után kiröhög, semmibe veszi a táncórákat, nulla energiát fektet be, miközben tudja, hogy nekem ez fontos. Anyukám tavaly ősszel ment el, szeretett volna elmenni a bálra, ezért személyes indíttatásból tartom ennyire fontosnak az elmenetelt és szeretném tisztességesen megcsinálni.
2011. nov. 25. 21:05
 33/58 anonim ***** válasza:
92%

Na, tessék!

Ezt tessék elmondani a barátodnak! Te végig akarod NORMÁLISAN csinálni. Bohócok nem kellenek. Vagy ő is komolyan felkészül, vagy mész mással. Nem kell ezen kiakadni. Megbeszélitek, ennyi.

2011. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
75%
Ez már egy kicsit más, a kérdésből és az eddigi válaszokból marhára nem ez jött le. Talán ha ezzel kezdted volna...
2011. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
54%

Mi is mindent tudunk együtt, csak táncolni nem.

Az esküvőnk előtt én is pánikhangullatban leszek.:)))

Szerintem emiatt ne csinálj botrányt, nagyobb bajotok ne legyen!

2011. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Már késő lecserélni a táncosfiúra?

Simán megtenném a helyedben.


Ha egy fiúnak van hallása és valamikor már táncolt is az akarat kérdése!A párod nem akar,ezért jogos a felháborodásod.

2011. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
0%

Aki botlábú, az botlábú.

Nem fog neki jól menni, mert nincs hozzá tehetsége.

Fölösleges ezért haragudni rá, ő ilyen és kész.

Biztos van, amiben te sem vagy jó!

2011. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírtam végig olvasni az sok értetlenség miatt.

Nem értitek, hogy nem erőszakoljta senki a vőlegényt, hanem ő akart menni, most meg szarik az egészre ?!

Nem volna baj a botlábúsággal, hanem azzal, hogy nem is akarja, és nem hagyja, hogy jól érezd magad vagy vele, vagy egy táncos baráttal. Egyszerűen szerintem csak a féltékenységével foglalkozik, hogy nehogy már mással táncolj, az, hogy neked ez fontos, és megtennéd vele, de ő beleszarik, ez nem jut az agyáig.

Beszélj vele, hogy vagy próbáljátok rendesen, mert neked ez fontos, vagy hagy csináld a táncossal.

2011. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Ma 21:54, nagy az Isten állatkertje, az ég mentsen meg az ilyen buta emberektől, mint te vagy. Olvasd el a kérdést, meg a kommenteket és ne legyél ennyire gyökér, te.
2011. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
0%
még tiszta szerencse, hogy te mindenben tökéletes vagy.
2011. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!