Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bálba megyek a vőlegényemmel,...

Bálba megyek a vőlegényemmel, de nagyon botlábú, jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
Ez egy karácsonyi bál lesz, bécsi keringőzni fogunk, veszünk táncórákat már 1,5 hónapja, de a vőlegényem semmit sem fejlődött. Az zavar az egészben, hogy még csak nem is próbálkozik, röhög azon, hogy béna és rálép a lábamra. Alap lépéseket nem tud megjegyezni, nem vezet, összevissza lépked. Toleráns voltam vele az elején, segítettem neki, de úgy érzem, direkt nem is akar fejlődni, káromkodik közben, míg mások olyan szépen, összehangoltan táncolnak. Nekem ez rosszul esik, ezt meg is mondtam neki. Azt mondta, hogy szar a hozzáállásom. Szerintetek kinek van igaza? Na nem mintha ez lenne a fontos, azt is elfogadom, ha neki, de rosszul esik, hogy én sok energiát fektetek bele, vagy legalábbis figyelek, míg ő abszolút nem próbálkozik és ezzel engem is leéget. Nem én kényszerítettem bele, én akartam menni, ő meg mondta, hogy eljön velem, mert különben elvállalta volna az egyik táncos barátom.
2011. nov. 25. 19:24
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
82%

Lehet-e haragudni a süketre, mert nagyot hall? Vagy féllábúra, mert nem tud szépen menni? A barátod pedig igyekszik, hiszen megy veled.

A nem fontos dolgoknak nem kell nagy feneket kerekíteni.

Ui: Lehet, hogy nem hisztizel - bár ez nagyon annak néz ki - de a gondolkodásmódod sugallja azt, amit írnak neked.

2011. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
71%

Én már csak egy dolgot nem értek.

A kérdező úgy tette fel a kérdést, hogy "botlábú". Ha botlábú, akkor ha bele gebed se fog jobban táncolni. Nem hogy direkt csinálja.. Tehát vagy rosszul lett megfogalmazva a kérdés és mi végig ezt a fonalat követtük a válaszoknál, vagy a kedves vőlegény mégsem botlábú, csak egyszerűen keresztbe akar tenni a menyasszonyának. - Amúgy miért is akarna ilyet?

Biztos én vagyok a hülye, de nekem a leírtak alapján az jött le, hogy ez a fiú annak ellenére is igyekszik a barátnője kedvében járni, hogy tisztában van azzal, hogy nem tud táncolni, de mégis igyekszik megfelelni neki, 0 sikerrel. És amint írtam, a férfiak amúgy is nehezen ismerik be a kudarcot, ezért inkább egyszerűbb elnevetgélni rajta...

2011. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Ha annyira rossz ember vagyok, miért nem kezdtem el senkit sértegetni, trágárkodni, vagy valótlan dolgokat állítani? A válaszolók többsége tarthat engem hisztisnek, de nekik meg a modorukkal és rosszindulatúságukkal vannak súlyos gondok, ami szerintem egy ember életében súlyosabb probléma, minthogy rosszul esik neki a társa hozzáállása a dolgokhoz. Rám még talán életemben nem mondtak ennyi rosszat, mint aminek itt páran ismeretlenül ekönyveltetek, de nem baj, biztosan igazatok van. A hisztis liba inkább most kilép ebből a beszélgetésből, túlságosan buta és gonosz ember ahhoz, hogy érdemleges kifogásokat tudjon találni. További szép estét mindenkinek!
2011. nov. 25. 20:12
 24/58 anonim ***** válasza:
75%

Kedves barátaim!

Íme egy tipikus felfoghatatlan kérdező. Megkérdezi, jogosan ideges-e, mire sokan azt válaszoljuk, hogy nem. Erre ő dühös lesz és kijelenti, hogy mi vagyunk a buták és ő márpedig felettünk áll és itt is hagy minket.


Mi a lényeg? Ha vállveregetésre vágysz, ne ide írj!

2011. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
57%
Ti tényleg nagyon buták vagytok, most mit kell így neki esni? Ezt úgy bírom, állítom, ha pasi lenne ugyanezzel a kérdéssel, akkor a barátnőjét szidnátok, hogy milyen szemét, amiért beégeti. Egy pasi nem lehet hanyag, önző, csak egy nő hisztis. Jó tudni. Ezért tart ott a világ, ahol.
2011. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
12%

Igen, igen, kedves utolsó!

Hasonlítsd össze a azoknak a válaszolóknak a pontszámait, akik ugyan jó választ adnak, de nem a kérdező szája íze szerint, és azokét, akik ráhangolódva a kérdésre, értelmetlenül a kérdezőnek adnak igazat. Közben azt sem tudják, hogy fiú vagy leány, öreg vagy fiatal tette fel a kérdést. mert nagyon nem mindegy....

2011. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
12%
A válaszom a 86% osnak szól..
2011. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
Én elfogadom a normális hangvételű válaszokat, de azt nem, hogy ostoba libázzanak ismeretlenül, miközben nem adtam rá okot. Elfogadom, ha valaki azt írja, hogy szerinte kicsit toleránsabbnak kéne lennem, vagy hogy a vőlegényem igyekszik, nem is ezekre reagáltam, ezeket tudomásul vettem. De az, hogy ilyen stílusban beszéljen egy ember egy másikkal, azt minősíthetetlennek tartom. Ja, és "kedves" utolsó válaszoló, értelmetlen a válaszod, ugyanis nem butáztam le senkit, hazugságot állítasz, ezért hiteltelenné tetted magad.
2011. nov. 25. 20:31
 29/58 anonim ***** válasza:
61%
Te tényleg rohadt hisztis vagy.:D
2011. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
Te meg szánalmas.
2011. nov. 25. 20:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!