Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét vagyok amiért nem...

Szemét vagyok amiért nem furikázok senkit?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban elkezdtünk nagyon spórolni, szinte semmilyen felesleges kiadásunk nincs. Az autónkat csak és kizárólag akkor használjuk, ha muszáj, nincs más választásunk. Ez miatt nem járunk sehova, a szüleimnél sem voltam már 1,5hónapja, mert másik városban laknak. Levelező képzésre járok, de nem megyek be az órákra sem, mert a suli 60km-re van.

Ma megkért valaki, hogy holnap este hozzam haza a szomszéd városból (innen 25km-re van), mert muszáj neki elmennie, de az utolsó buszt már nem éri el. Én nemet mondanék, de a férjem szerint bunkóság lenne visszautasítani. De miért? Megértem, hogy máshogy nem tudja megoldani, de ő is megérthetné, hogy 430Ft a gázolaj. Az nem megoldás, ha elkérem az útiköltség árát, hiszen már így is mindenki smucignak tart. Mi lenne a megfelelő viselkedés? Már elegem van abból, hogy ciki lett a spórolás...


2011. nov. 17. 17:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
42%
12:36: Van autóm és szoktam másokat furikázni, mert szeretek vezetni és garasoskodás helyett szeretek segíteni másoknak. Majd ha egyszer neked is lesz miből segítened, akkor rájössz. ;)
2011. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!