Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott így meg?

Miért változott így meg?

Figyelt kérdés
Egyetlen barátnőm van, vagyis most már csak volt, és ez nem véletlen. Pontosan azért, mert felszínes kapcsolatokat szinte képtelen vagyok kialakítani, inkább akkor nem szólok senkihez egésznap. A barátnőmmel kb 10évig nagyon jóban voltunk. Tényleg másra nem tudtam barátként gondolni, csak rá. Az életemben volt minden, ami kellett, nyomor, betegség, csalódások. Ezt kár részletezni, sosem voltam az a "szerencsés fajta". Viszont igyekeztem mindig előre tekinteni. Most az életem más fordulatot vett. Egyenesbe jöttem, férjhez mentem. És itt kezdődnek a gondok. A férjem külföldi,kint is élünk. A barátnőm meg ilyeneket mond, hogy "te már nem tartozol ide" és hasonlók. Mintha én lenézném őt, azt érezteti,de pont ő néz és aláz meg engem ezzel. Nem értem a viselkedését, és már akkor sem szeretne találkozni, ha hazajövök. Mindezt meg is érteném, ha az lenne, hogy őt elhanyagoltam volna, vagy valamit tettem volna. De mindez egyik napról a másikra következett be. Egyszerűen nem értem...
2011. nov. 16. 17:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Teljesen kifordult önmagából. Én őt egy kedves nőnek ismertem meg, és azért 10 év se kis idő.
2011. nov. 16. 18:02
 12/14 anonim válasza:
Attól, hogy most valószínű irigy rád, még nem rossz ember. (Tudom, nem mondtál ilyet. Csak eszembe jutott.) Ez is hozzánk tartozik, hogy csinálunk "nem hozzánk illő" dolgokat.
2011. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most? Nem arról van szó, hogy 2 napig ilyen volt, ez megy már hónapok óta, de azt hiszem már nem próbálkozom. Ő nem akarja velem tartani a kapcsolatot.
2011. nov. 16. 18:41
 14/14 anonim válasza:
Meg tudlak érteni. Csak próbáltam tanácsot adni. Sajnálom, hogy most ilyen rossz lett a barátságotok, remélem majd rendeződnek a dolgok. :)
2011. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!