Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát ebbe bele lehet pusztulni!...

Hát ebbe bele lehet pusztulni! Két hónapos az unokánk, a menyünk miért változott úgy meg?

Figyelt kérdés
Van, hogy meg kér arra,hogy vigyázzak a babára, míg elmennek vásárolni, minden rendben zajlik. Másik alkalommal áthív, hogy menjünk kicsit beszélgetni, mire átérünk, már is kitalálja, hogy etetni, fürdetni vagy épp altatni kell a kicsit és magára csukja az ajtót. Mi meg csak nézünk és nem tudunk magunkhoz térni a döbbenettől. Ugy megyünk el, hogy nem is láttuk őket.Hát mi ez?
2011. okt. 11. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Péládul azért változott meg, mert 2hónapja szült, a testében kicsit megkavarodtak a hormonok.. Szülés utáni depressziós is lehet.
2011. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Igen szülés utáni depresszió lesz.

Oda kell figyelni rá, mert ha nem jön helyre akkor bizony szaksegítség kell. Sajnos az alany sokszor nem realizálja, hogy baj van.

Most egyenlőre legyetek ott minél többet és segítsetek többet, adjatok neki egy kis időt.


A családi kapcsolat az apával amúgy rendben van?

2011. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Van, aki nem szeret mások előtt szoptatni.
2011. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
szülés utáni depresszió tipikus tünetei
2011. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Még, hogy rendben van a kapcsolat az apukával.A tenyerén hordozza, csak hát vele is gyakran olyan, van mikor semmi sem jó.Ha éjjel fel kell kelni az a baj, ha nem akkor az a baj,hogy biztos nincs valami rendben a babával.
2011. okt. 12. 00:02
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
De hiszen ő hív. És rátok meri hagyni a kéthónapos babát. Nincs semmi probléma. 9 hónapig hordta az unokátokat, megszülte, két hónapja fenn van minden éjszaka. Legyetek megértőek!
2011. okt. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Én nem látok semmi drámát a leírtakban. Mibe kell belepusztulni? Hiszen hívnak, és vigyáztok a babára. Ne feledd el, hogy a menyed nemrég szült, a hormonjai még az egekben vannak, nekem kb. 7 hónap kellett, hogy újra "normális" tudjak lenni.


Én pld. a saját anyám előtt sem szerettem szoptatni, valahogy frusztrált, hogy ott ül és néz... És ezt most elképzeltem anyósom és apósom előtt... egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy előttük tudtam volna szoptatni.


Nincs a menyetekkel semmi baj. Viszont kérlek, ti vigyázzatok, hogy nehogy a gyerekeket egymás ellen hangoljátok azzal, hogy elégedetlenkedtek a menyed miatt.

2011. okt. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy még nem álltak helyre a hormonjai, esetleg kicsit depressziós is és fáradt. De elhív benneteket, megkér, hogy vigyázzatok a babára, elhív benneteket. Azért nincs akkora baj, szerintem.
2011. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha előtte is így sopánkodsz, mint itt folyamatosan, nem véletlen, ha igyekszik elbújni :) Bocs!
2011. okt. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

„mire átérünk, már is kitalálja, hogy etetni, fürdetni vagy épp altatni kell a kicsit és magára csukja az ajtót”


lehet, hogy amikor áthívott, még nem volt nyűgös a baba, de amire odaértetek, már igen. vagy ti is azt csináljátok, amit sokan, hogy hívnak, erre odamentek két órával később, amire már nem aktuális :)


2 hónapja nem nagyon aludhatott, szerintem érthető, ha most nem mindig van abban a hangulatban, hogy veletek foglalkozzon.

2011. okt. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!