Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ennyire?

Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés

Párom 2 és fél év után teljesen megváltozott!

Sajnos,napról napra élnek, minden munkalehetőség után kapar, bármit megcsinál a kapálástól kezdve,csak fizessenek érte!Nagyon szerelmesek és boldogok voltunk, mindeddig!

Bekövetkezett ez az időszak,mikor mindig minden baja van, minden idegesíti, azon rágja magát,hogy legyen pénze!

Megmondtam neki,bármi lesz, bármiben tudok,segítek,vele leszek,számíthat rám! Segítek neki munkát keresni (én még tanulok), és támogatom! Ő ezt nem becsüli meg,mióta ilyen a helyzete folyamatosan megaláz, kiabál velem,mikor kérem,hogy törődjön egy picit velem,rámnyomja a telefont,hogy hagyjam a fenébe, egy sms-t sem kapok, hogy "szeretlek",vagy valami,tényleg semmi..

írtam neki sms-t ,azt mondja,őt ez nem hatja meg,nem tud mit kezdeni egy szép sms-sel, mert nem vagyok ott vele,akkor kitörölheti a s×ggét!.. bunkó, paraszt lett.. az előbb is mondtam neki,hogy szeretlek..mondja,h én is,csak jó lenne,ha itt lennél.. mondom igen.. akkor törődnél velem? erre kiakadt.. nekem annyira hiányzik,hogy egy szóval sem kérdezi meg,hogy mi a helyzet velem,nem is keres,nekem nem csörög a telefonom,hogy hogy vagyok..nagyon fáj..:(

Ez a stressz miatt lehet? És hogy kezeljem?

L/19


2011. szept. 22. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem mehet tovább. Beszéljétek meg, mit akartok egymástól, az élettől. Ha neki pénzre van szüksége (egyébként miért lett ez ilyen fontos?), akkor tényleg nem megy sokra egy kedves SMS-sel. Te tanulsz, gondolom, a családod eltart, nem igazán érzed át a problémáját. Nem ragozom, beszéljetek!
2011. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hitel miatt kell neki gyorsan, az összes keresett pénzt hazaadja, és mellette még dolgozik is!

Igen, nem mehet tovább,de nem lehet vele leülni megbeszélni..teljesen kifordult magától..szó szerinte,megőrjítette a pénz.

2011. szept. 22. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezted már ezt tőle is ?
2011. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen!

A válasz az volt..: "nem változtam meg,csupán nem viheti el a bank a házat.."

Ilyenkor leszedi a fejem,hogy én nem értem meg..

Teljesen megértem,de nem azt kéne elmarni maga mellől,aki szereti..:S

2011. szept. 22. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni, mond neki,hogy Te megérted Őt, de Te ezt nem bírod,nem bírod,ahogy viselkedik veled stb.
2011. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki kiakad, mikor tudja, érzi, hogy lakása/háza veszélyben van, bármikor elviheti a bank, hogy ha nem fizet. Az aggodalma érthető, kitartónak kell lenned és biztatni kell, mielőtt megtörik.
2011. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem barátodat... Páromnak is hasonló gondjai voltak, akkor ő is ilyen volt, próbáltam támogatni, bíztatni, hogy minden rendben lesz, és lett egy állása. Nemrég én is kiakadtam, hogy nem kapok munkát, akkor én lettem hisztis, de ő mellettem volt, bíztatott, és láss csodát nekem is lett munkám. Így mostmár mindketten nyugodtak vagyunk.


Szerintem megértheted, nem könnyű így élni. És azért ilyen, mert ideges. Állandó stresszben van, kihajtja magát a nagy semmiért. És még te is rinyálsz rajta, hogy több törődésre vágysz. Teljesen jogos, nem azt mondom, de neki most nem te vagy az első, kb letojja mi van veled. Most azért lett hirtelen fontos a pénz, mert ha nem fizet, hajléktalan lesz. Ezt akarod?


Nem fog minden varázsütésre megoldódni, csak ha teszel róla. Ő most ezt csinálja. Légy mellette, és ne nyavalyogj. Majd ha stabilizálódik az anyagi helyzetük, akkor visszatér a normális stílusához.

2011. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem a másikba kéne belerúgni,ha felőtlen marhák vagyunk(hitel)vagy épp nem jó ahangulatunk,a párja vetette fel vele a hitelt?Ja és jó hogy rinyál,mikor a párja bunkó,és azt se kérdezi meg tőle hogy van,csak siránkozik?Ha ilyen párom lenne,és igy viselkedne velem,ugy rúgnám ki mint macskát,és leszarnám a hitelét.
2011. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Anyja vette fel, és ketten fizetik vissza.

de egyre rosszabb!

2011. szept. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!