Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ennyire...

Miért változott meg ennyire anyám?

Figyelt kérdés

Régen mindent megbeszéltünk, aztán elváltak apámtól (félreértés ne essék örülök neki, apám nem volt normális), erre jött egy új pasi. Azóta kibírhatatlan, szánalmas lett.

Csak az jó amit a pasi mond, csak úgy jó ahogy ő mondja. Van egy autónk de nem vezethetjük, mert a pasi vezeti. Ha mondom anyámnak négyszemközt valami ötletet valamivel kapcsolatban azt mondja hogy igen ez jó, aztán kimegy megkérdezi a pasit aki persze mást gondol jónak, és anyám azonnal mellé áll. A saját szobámban semmi DE TÉNYLEG semmi sem olyan amilyet én szerettem volna. Mindent amit mondtam elvetettek mert az milyen rosszul nézne ki.

Én tisztában vagyok vele, hogy szerelmes, de szánalmas papucsnak nem kéne azért lenni.

Kemény, határozott nő volt, most meg minden viccén röhög a pasinak még ha azt kb már 15x hallotta akkor is. Minden szavát lesi. Inkább engem hord le mindennek, ha ők összevesznek, mert vele nem mer veszekedni.

bezzeg ha balhéznak engem hív fel sírva, hogy már megint mit csinált, olyankor jó vagyok? Már azt sem kérdezi meg mi van velem. Hugomat már szinte én nevelem. Nem akarja hogy elköltözzek, gondolom fél, hogy innentől neki is kéne valamit csinálni a házban, mivel jelenleg mindent én csinálok a főzésen kívül (mosás, mosogatás, gyerekkel tanulni, törölgetés, sepregetés, felmosás, vasalás, porszívózás....komolyan mindent) Ja és ha véletlenül elfelejtek valamit, azt mondja hogy már megint nem csinálok semmit, és állandóan szid.

Most úgy látom a helyzetet, hogy ha választania kellene a pasija vagy a gyerekei között nem minket választana.

Valaki járt így esetleg?

Már próbáltam vele beszélni, 1-1 veszekedés után belátta, hogy tényleg úgy van ahogy mondom, és mégis ugyanolyan maradt. Nem bírok vele együtt élni tovább, de nem tudok elköltözni. Mit tegyek?

Bocsánat, hogy hosszúra sikerült... :(


2011. aug. 29. 20:05
 1/3 anonim válasza:
Vesd föl nekik az ötletet hogy elköltözöl rokonokhoz , mert ez te nem biirod tovább:) Halál komolyan mondd meg neki , ha szerencsd van beijed, ha nem akkor elköltözöl ideiglenesen(persze neki úgy mondod hogy örökre)és hidd el meg fog mindent bánni, és könyörögni fog hogy menny vissza!:) Nálam hasonló volt a helyzet , de nem váltak el , csak egyszerüen nem hagytak élni..
2011. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyára szenvedett az apukádtól. Most valószínüleg ez egy másféle szenvedés, de úgy látszik egyenlőre kedvére van. Hagyd egy kicsit. Ne irgyeld tőle. Addig megvagytok nélküle. Anyád is csak ember. Majd lassan elmúlik az őrület.

Vedd kézbe az irányítást, anyádat nézzed úgy mint egy tini kislányt. Egyszercsak tudsz majd beszélni vle, és akkor megmondod. Addigra kinyílik a füle, és meghallgat.

2011. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, a költözés már megvolt, de nem tudtam megoldani a suliba való bejárást, + tényleg sírt hogy menjek haza, meg a pasi is, mert igazából az ő hibája volt hogy elmentem otthonról. Csúnyán beszélt velem, de olyan nagyon, hogy senki sem kiabált még velem olyan szinten mint ő, pedig kb egy idegen volt még akkor.

Második válaszoló. Nem irigy vagyok, örülök hogy boldog, de attól még nem kell ezt csinálni. Lehetne ennyi idősen esze is. Csak sajnálom, hogy megváltozott, ma már nem is érdeklődik felőlem, hugommal meg én foglalkozom, mintha én lennék az anyja, és ezt ő is mondja nekem. Félek mi lesz vele ha elköltözök, remélhetőleg már csak 1 év. Teljesen a fejére fognak nőni. Kb vele is az lesz, hogy még tüsszentenie sem lehet ha nem kér engedélyt.

2011. aug. 30. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!