Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát ebbe bele lehet pusztulni!...

Hát ebbe bele lehet pusztulni! Két hónapos az unokánk, a menyünk miért változott úgy meg?

Figyelt kérdés
Van, hogy meg kér arra,hogy vigyázzak a babára, míg elmennek vásárolni, minden rendben zajlik. Másik alkalommal áthív, hogy menjünk kicsit beszélgetni, mire átérünk, már is kitalálja, hogy etetni, fürdetni vagy épp altatni kell a kicsit és magára csukja az ajtót. Mi meg csak nézünk és nem tudunk magunkhoz térni a döbbenettől. Ugy megyünk el, hogy nem is láttuk őket.Hát mi ez?
2011. okt. 11. 23:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Egyet értek a többi válasszal, hogy megértőnek kell lennetek, hiszen azért nem kis dolgon ment át a hölgy nemrégiben. Mondjuk amikor rátok csukja az ajtót, addig belepusztulás helyett nézd meg nem kell-e elmosogatni, főzni, van-e wc papír, egyebek. Mindenki másképp éli meg ezt az időszakot, de a család dolga a mindenkori támogatás és kitartás a másik mellett! Sok sikert!

És gratulálok az unokához! :)

2011. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

1. Hormonok

2. Szülés utáni depresszió

3. Fáradt, kimerült, nyűgös

4. Túl későn értetek oda, amikor már nem volt aktuális.

Nehogymár ebbe pusztulj bele...

2011. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Gondolom, hogy a hormonok még dolgoznak.Azért irtam ezt a kérdést, hogy mások szerint ilyen esetben, hogyan viselkedjünk, úgyan úgy mintha mi sem történt volna és menjen minden a maga útján, ne lássa rajtunk, hogy ez most nekünk rosszul esett.
2011. okt. 12. 08:42
 14/17 A kérdező kommentje:
Amit fontos tudni:annál sokkal, de sokkal jobban szeretjük őket,inkább aggódunk, mintsem bántanánk.Csak hallottam a szülésutáni depresszióról és ezek a gondolatok járnak a fejembe.Tolakodni nem szeretnék,inkább a véleményekre lennék kíváncsi.
2011. okt. 12. 08:50
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy így állsz hozzá(juk) és hogy szereted őket. Teljesen normális állapot, nincs mit tenni. Ahogy egyik hozzászóló írta, nézd meg addig, hogy miben tudnál segíteni. Nem akkora tragédia, hogy pont akkor nem láthatod az unokádat, mert épp eszik, vagy altatja. Én még emlékszem, mikor az enyém volt 2 hónapos...húú, hát nem könnyű időszak, és nem is sírom vissza.


Úgy látom, hogy alapvetően jó a hozzáállásod, és jó anyós vagy, szerintem nem lesz gond, csak türelemmel kivárni, hogy nagyobb legyen a picur. Ha most ennyiszer hívnak, később számíthatsz rá, hogy rengeteget kell majd rá vigyáznod! :)

2011. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

A menyednek szerintem kisebb gondja is nagyobb annál most, minthogy azzal törődjön, hogy neked mi esik rosszul.

Ne essen rosszul.

Fáradt, ingerült, el van foglalva.

Nem ér rá veletek bájologni.

2011. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!


Egy nőnél, ha "nem normális", az normális. :))

2011. okt. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!