Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hazudjak a szüleimnek?

Mit hazudjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Minden héten kapok 1000 ft-ot, amit arra költhetek amire akarok, de azért szeretik tudni, hogy mire.

Eddig azt hazudtam, hogy parfümöt vettem belőle (volt itthon egy nagyon drága parfümöm, aminek az üvegét feltöltöttem kimérős parfümmel, így kijött 500 ft-ból), ez amúgy tök jó hazugság volt, mert kb 4 hónapig azt mondtam, hogy parfümre gyűjtök, aminek ugye lett is látszatja.

De mást már nem tudok kitalálni...

Ruhákat együtt veszek velük, tehát erre se foghatom...


Teljesen tanácstalan vagyok. Tehát olyan "dolgot" keresek, ami amúgy nagyon drága, de meg lehet venni olcsón is a hamis fajtáját. (pl. ugye a parfüm)


16/L


2011. nov. 12. 11:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
40-dik, anyukád hozzáállása nem annyira hülye. Vegyetek csak gumit. Nem lehet tudni, h mikor melyikőtök lesz hűtlen. A ferőzéstől meg a gumi megvéd, de a tabi nem. Én kamasz korban nem is engednék gyereket gumi nélkül szexelni, mert váltanak ők még annyit. Az első ember, akivel gumi nélkül csináltam a párom volt, akivel együtt élek. Előtte mindig használtunk. Ha egy fiú nem volt hajlandó, akkor nem volt szex. Minden csak önuralom kérdése.
2011. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Én megbízom annyira a barátomban, hogy ettől ne tartsak. Ráadásul nem egyszer volt rá példa, hogy kiszakadt, akkor meg mehettünk az ügyeletre. Ugyanolyan hormonbomba.

Ráadásul ha párhónapos kapcsolatról lenne szó, akkor megértem, sőt, eddig nem is vitatkoztam vele emiatt, de már több mint 1,5 éve vagyunk együtt, nem egy rövidtávú kapcsolat.

De persze, én értem a te álláspontodat is.

Anyukám inkább a hormonoktól tart, tudja, hogy nem vagyok az a bárkivel összefekvő típus. Ezt is megértem, de ezekben a mai fogamzásgátlókban már nincs olyan nagy adag. Persze ennek ellenére lehetnek rossz hatásai.

De hát mit lehet tenni, marad a gumi.

2011. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Na azért ne vegyél mérget, hogy nincs nagy hormontartalma, sok barátnőmnek katasztrófa volt a leállás, hajuk hullott, pattanások, zsíros bőr stb.
2011. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
barátod erőltesse meg magát és keressen óvszert, mert olyan nincs, hogy valakire nincsen.. akkor nézzen körül szexshopba, de gyógyszertárban is lehet venni
2011. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!