Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hazudjak a szüleimnek?

Mit hazudjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Minden héten kapok 1000 ft-ot, amit arra költhetek amire akarok, de azért szeretik tudni, hogy mire.

Eddig azt hazudtam, hogy parfümöt vettem belőle (volt itthon egy nagyon drága parfümöm, aminek az üvegét feltöltöttem kimérős parfümmel, így kijött 500 ft-ból), ez amúgy tök jó hazugság volt, mert kb 4 hónapig azt mondtam, hogy parfümre gyűjtök, aminek ugye lett is látszatja.

De mást már nem tudok kitalálni...

Ruhákat együtt veszek velük, tehát erre se foghatom...


Teljesen tanácstalan vagyok. Tehát olyan "dolgot" keresek, ami amúgy nagyon drága, de meg lehet venni olcsón is a hamis fajtáját. (pl. ugye a parfüm)


16/L


2011. nov. 12. 11:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésre koncentráltam. Vagy még évekig sunnyogni akarsz, hogy egy amúgy elfogadható dologra pénzt kapj?

Ha egyszer megtalálják vagy lebuksz, akkor onnantól nem lesz fogamzásgátlód, mert elzárják a pénzcsapot?

2011. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
91%

Még jó, hogy Te nem vagy szűk látókörű. Igazi, felvilágosult széles látókörű kamasz lehetsz, ha 1000 Ft-ot nem tudsz eltűntetni még gondolatban sem nyom nélkül. Ehhez tényleg kell a segítség!

Jó nevetést :)

2011. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
77%

mondd hogy moziba mész,amikor igazából kefélni mész

aztán otthon a neten megnézel vmi újabb filmet és mesélsz róla úgy mintha moziban lettél volna

2011. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
85%
Szexelsz, de szégyelled bevallani, h tabit kell venned. De ciki :D Anyám az utca végébe nem engedett este 8 után, de a tabit azért fizette, mert unokát nem akart. Én felvállaltam, te meg nem mered. Ez azt jelenti, h félig még gyerek vagy. Az azért becsülendő, ha védekezel.
2011. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:
73%

16 éves korom óta cigizek a szüleim nem tudták de mindig a tőlük kapott pénzből vettem és KÉPZELD nem vették észre ,18 évesen mikor elmondtam nekik úgy csodálkoztak , nem is sejtették szóval erről ennyit.

amúgy 16 évesen még elvileg nem szabadna fogamzás gátlót szedni mert a méhed még fejlődésben van (max meddő leszel;) ezért kéne gyereknőgyógyászhoz járni mert ő pont a gyerekekre és a tinikre szakosodott.

a legegyszerűbb megoldás hogy mond el nekik most nem fogják azt mondani hogy én erre nem adok pénz mert szerintem ők se akarnak még unokát

(a stílusodon kicsit csiszolj elég flegma, vagyis az írásaidból ez jött le)

21/l

2011. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim válasza:
73%

Én a helyedben nem hazudnék, előbb, utóbb lebuksz. Amúgy meg, ha nem mondod meg itt nekünk, miről is van szó, mit titkolsz, nehezebb segíteni, így csak találgatás megy.


Nem tudom szüleid milyenek, hogy fogadnák, ha elmondanád az igazat. Ha ennyire tanácstalan vagy, és ennyire nem akarod elmondani nekünk se, akkor tényleg valami komolyabb dolog lehet.

2011. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Ha sz@rt sem tudtok, akkor miért ítélkeztek???


12 évesen trombózisom volt, a nődokim javaslatára a legalacsonyabb hormontartalmút szedem, mert egyrészt latex-allergiám van, másrészt a barátomnak nagyon vastag a pénisze és képtelenség rá gumit találni.


Mivel trombózisom volt, ezért a szüleim nagyon kiakadnának, mert féltenek.

2011. nov. 12. 12:27
 28/44 A kérdező kommentje:

11:53

Ne nevezz flegmának, mert nem vagyok az.

2011. nov. 12. 12:27
 29/44 anonim ***** válasza:
98%

Basszus,ez már más téma.

12 évesen trombózis és erre fogamzásgátlót szedsz?

Ne haragudj, de igazuk van a szüleidnek.

Miért nem választotok más fogamzásgátlási eszközt? Manapság már nem csak óvszer és tabletta létezik.


És ne vedd bántásnak, tényleg nem annak szánom.

2011. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
96%
Kislány ne röhögtess már, hogy a pasidnak olyan vastag, hogy nem lehet rá gumit találni. Egyébként pedig nyugodtan szólj a szüleidnek, de a párod is beszállhatna, ha már a ló méretei miatt nincs más megoldás.
2011. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!