Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hazudjak a szüleimnek?

Mit hazudjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Minden héten kapok 1000 ft-ot, amit arra költhetek amire akarok, de azért szeretik tudni, hogy mire.

Eddig azt hazudtam, hogy parfümöt vettem belőle (volt itthon egy nagyon drága parfümöm, aminek az üvegét feltöltöttem kimérős parfümmel, így kijött 500 ft-ból), ez amúgy tök jó hazugság volt, mert kb 4 hónapig azt mondtam, hogy parfümre gyűjtök, aminek ugye lett is látszatja.

De mást már nem tudok kitalálni...

Ruhákat együtt veszek velük, tehát erre se foghatom...


Teljesen tanácstalan vagyok. Tehát olyan "dolgot" keresek, ami amúgy nagyon drága, de meg lehet venni olcsón is a hamis fajtáját. (pl. ugye a parfüm)


16/L


2011. nov. 12. 11:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Miért akarsz hazudni a szüleidnek? mire költöd akkor a pénzt?
2011. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Az titok.
2011. nov. 12. 11:32
 3/44 A kérdező kommentje:
De nem örülnének neki, ha megtudnák, hogy mire költöm.
2011. nov. 12. 11:32
 4/44 anonim ***** válasza:
93%
Hát, szerintem így ne is várj tanácsokat, itt nem szoktak hazugságra bíztatni senkit. Sok olyan válaszod lesz ami arról szól, hogy ne hazudj ami így helyes,és ha nem örülnének neki a szüleid lehet nem is lenne jó ha vennéd.
2011. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
66%
Kotonra költi :D Egyszerű, mond azt, hogy leülsz haverokkal néha a parkba, aztán vesztek üdítőt, meg ropogtatni valót, aztán kész
2011. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
90%

Cipő, táska, ilyesmi.

Vagy egyszerűbb lenne, ha nem hazudoznál, ha lebuksz (és előbb-utóbb le fogsz bukni) akkor küszködhetsz sokáig, mire visszaszerzed a bizalmukat.

2011. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
39%
Szoval drogozol? JO. Az amoros kis fejeddel nem tudsz kitalalni meg hazugsagokat sem? Mondd, akkor mire vagy jo? Szegeny szulok!
2011. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Cipő, táska stb nem jó, mivel azt velük szoktam venni, ők fizetik...
2011. nov. 12. 11:36
 9/44 anonim ***** válasza:
85%

Biztos cigire vagy alkoholra költöd, ha nem mered bevallani nekik. Vagy drogra. Jobb lenne vallani nekik.


Ui: Ha annyira hazudni akarsz mond hogy ékszert vettél. Lehet kapni olcsón fülbevalókat, és mondhatód drágábbnak...

2011. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
32%
Azt nem tudják, és nem is kell ellenőrizni, hiszen úgy is elfogyasztod már ott
2011. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!