Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hazudjak a szüleimnek?

Mit hazudjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Minden héten kapok 1000 ft-ot, amit arra költhetek amire akarok, de azért szeretik tudni, hogy mire.

Eddig azt hazudtam, hogy parfümöt vettem belőle (volt itthon egy nagyon drága parfümöm, aminek az üvegét feltöltöttem kimérős parfümmel, így kijött 500 ft-ból), ez amúgy tök jó hazugság volt, mert kb 4 hónapig azt mondtam, hogy parfümre gyűjtök, aminek ugye lett is látszatja.

De mást már nem tudok kitalálni...

Ruhákat együtt veszek velük, tehát erre se foghatom...


Teljesen tanácstalan vagyok. Tehát olyan "dolgot" keresek, ami amúgy nagyon drága, de meg lehet venni olcsón is a hamis fajtáját. (pl. ugye a parfüm)


16/L


2011. nov. 12. 11:29
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

fromoz, te normális vagy amúgy?


De ha ennyire k*rva sokat számít, akkor megmondom, hogy fogamzásgátló tabira kell.. Na most happy van?? Nagyon sok köze van amúgy a kérdésemhez ennek

2011. nov. 12. 11:37
 12/44 A kérdező kommentje:

Mert ha cigiznék, amúgy nem jönnének rá, ugye?:)))


Nevetséges.

2011. nov. 12. 11:38
 13/44 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom cigit veszel rajta :(

Nem gondolom, hogy túlságosan meg kell erőltetni magad a hazugság érdekében, hiszen egy hétre ezer forint nem sok. Azt bármire el lehet költeni. Pl bementél barátnőddel egy hamburgerre, vagy üdítőt veszel reggelenként stb. Olyasmit mondj ha már mindenáron hazudni akarsz, aminek nincs látszata

2011. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
72%
hát mondd, hogy kajára... az a legegyszerűbb.. vettél inni, enni arra simán elmegy a héten 1000 Ft ha csak minden nap veszel valamit inni vagy enni ilyenek
2011. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Olyan széles látókörűek vagytok, hogy itt röhögök már kb 5 perce :D

ha 16 éves lány titkol valamit, az csak cigi, drog meg alkohol lehet. Gratulálok. Igazán büszkék lehettek magatokra ;) Én nem ti vagyok.

2011. nov. 12. 11:40
 16/44 anonim ***** válasza:
67%

De nem értem, hogy miért nem lehet elmondani ezt.

Nekem 13 évesen mondták a szüleim, hogy bár még fiatalnak tartanak, de ha úgy esne, szóljak és elvisznek nődokihoz tablettát feliratni, mert inkább védekezzek, mint egy túl korai gyerekvállalás. Pedig 13 évesen még nem is csókolóztam és javában a plátói szerelmek időszakát éltem (bár elmehetnék Pistivel moziba...).


Amikor kb ennyi idősen jeleztem, hogy kellene, akkor megkérdezték, hogy időpontot kérjenek, vagy elkísérjenek-e? Annyi kikötés volt, hogy alaposan vizsgáljon ki az orvos, nehogy valami mellékhatása legyen a bogyónak.


Miért ennyire tabutéma a gyógyszer?

2011. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Tudják, hogy nem eszek ilyen szemét kaját, mint pl hamburger. Enni, inni mindig itthon szoktam, illetve itthonról viszem.
2011. nov. 12. 11:41
 18/44 A kérdező kommentje:
Próbáljatok már a kérdésre koncentrálni, ne pedig az életemben turkálni.
2011. nov. 12. 11:42
 19/44 anonim ***** válasza:
93%

Kerdezo,


En happy vagyok, barmire koltod a szuleid penzet. Nem lenne jobb akkor megmondani mire kell a penz? Talan hozza is jarulnanak, "inkabb mint hogy terhes legyel" alapon.

2011. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
58%

És ha bevallanád a gyógyszert?

Nem vagy már kislány, 16 éves vagy, ilyen korban normális, ha érdeklődsz az ellenkező nem felé.

2011. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!