Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hazudjak a szüleimnek?

Mit hazudjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Minden héten kapok 1000 ft-ot, amit arra költhetek amire akarok, de azért szeretik tudni, hogy mire.

Eddig azt hazudtam, hogy parfümöt vettem belőle (volt itthon egy nagyon drága parfümöm, aminek az üvegét feltöltöttem kimérős parfümmel, így kijött 500 ft-ból), ez amúgy tök jó hazugság volt, mert kb 4 hónapig azt mondtam, hogy parfümre gyűjtök, aminek ugye lett is látszatja.

De mást már nem tudok kitalálni...

Ruhákat együtt veszek velük, tehát erre se foghatom...


Teljesen tanácstalan vagyok. Tehát olyan "dolgot" keresek, ami amúgy nagyon drága, de meg lehet venni olcsón is a hamis fajtáját. (pl. ugye a parfüm)


16/L


2011. nov. 12. 11:29
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
86%

Te írod, h ne ítélkezzünk, de ha csak kertelsz, akkor segíteni nem tudunk. Ez olyan mindhogy az én nevemre íratom a gyógyszert, h utána te beszedhesd. Amúgy meg a tabinál a hüvelygyűrű is alacsonyabb hormontartalmú. Esetleg hátha a te esetedben lehetne spirált felhelyezni. Nem tudom, h otthon mi a helyzet, de idekint a korodbelieknek simán felteszik. Vagy pharmatexet is használhattok.

Ha most akár alacsony hormont szedsz is, akkor is lehetnek később bajok, főleg terhesség alatt. A terhesség előtt a tabi szépen előkészíti a terepet a trombózisra utána meg a terhességi hormonok befejezik a folyamatot.

2011. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Jártam Budapest legjobb magánnőgyógyászánál, aki szerint folyamatos kontroll mellett nyugodtan szedhetem a tabit.

Hiába vittem magammal anyát, őt nem érdekelte, hogy mit mondott a doki.

2011. nov. 12. 13:30
 33/44 anonim ***** válasza:
71%

"amúgy 16 évesen még elvileg nem szabadna fogamzás gátlót szedni mert a méhed még fejlődésben van (max meddő leszel;) "

NE NEVETTESS MÁR:D Nem egy olyan lányt ismerek, aki még nem élt szexuális életet, de olyan menstruációs görcsei voltak, hogy felírták neki a tablettát. Szerinted egy NŐGYÓGYÁSZ, aki évekig ezt tanulta, felírná és felelősséget vállalna érte, ha tudná hogy meddő lesz mert fejlődésben van a méhe? Egyáltalán, hova fejlődik még?:D

Megjött az első menstruációja, utána már nem fejlődik tovább, akár terhes is lehet, mert elég érett rá testileg.

Ennyi erővel egész életében fejlődik, mert a petesejt kilökődik stb. Akkor csak a klimax után lehetne felíratni, akkor meg már minek?!:D

2011. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként a fogamzásgátlót három hónapra előre tudod megvenni tudtommal. Akkor most gyűjts össze pénzt valami drágábbnak tűnő ékszerre, a maradékot meg költsd mondjuk a barátnődnek ajándékra (születésnapjára pl:). Abból megveheted a következő 3havi adagot.
2011. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
81%

A trombózis nem játék, több orvossal is konzultálj - TB alapon elmehetsz többhöz is, nem kerül pénzbe. Tényleg megéri több orovos véleményét figyelembe venni, én autoimmun beteg vagyok, szóval én is különleges helyzetben vagyok...

Az pedig hogy a barátodra nincs gumi... Vicces, a gumi akár emberi fej nagyságúra is széthúzható... Ezt csak úgy mondom. De egyébként azt meg elhiszem, hogy a gumiban nem bíztok.

Ja, tanács: Irány nődoki, és a hüvelygyűrűt kérdezd meg, kevésbé hormonos, helyi hatáskörű, nem kell mindennap szedni, szüleid nem is találhatnak pl. gyógyszert. Barátnőm azt használja, nagyon jó szerinte, de erről is konzultálj orovssal, bár szerintem a te esetedben az jobb is.

2011. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Mondd hogy a suliba kell valamire,vagy mondd hogy program lesz (szinhaz,mozi,stb)Egyébként szerintem sem teszel jot maganak a tabizással,valami más megoldás nincs? Mi van ha téved az orvosod,mi van ha nagy baj lesz??
2011. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hazudás párti.

Mindenesetre egy tipp, vettél egy ékszert dehát elvesztetted.

2011. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
14.58-as, a fiú péniszméretének védelmében mondom el neked, h tényleg van olyan méret, amire átlagos, mindenhol kapható gumit nem lehet venni. Volt egy pasim, akinek igencsak tekintélyes volt a mérete és az egyszerű boltokban kaphatót nem tudta felhúzni, mert szétszakadt rajta. Nagyobb drogériákban talált csak magára valót. Éjjel-nappalikban, közértekben már nem is próbálkozott.
2011. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%
Csak az első 2 oldalt olvastam, én meg rajtad röhögök, hogy nem tudod elmondani a szüleidnek, hogy mire kell, ha már kell a fogamzásgátló akkor legyen képed elmondani is.
2011. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

#39

Az én anyám pl tudja mire kell a fogamzásgátló, ő volt az első, akinek elmondtam, hogy elvesztettem a szüzességemet, mégis tiltja. Ilyenkor mi van?:) 17L

2011. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!